Specjalista od przeładunku

Ocena: 0
4027
Bax Baumaschinen Sp. z o.o., autoryzowany przedstawiciel firmy Sennebogen i Yanmar oferuje sprzedaż, wynajem i serwis szerokiej gamy maszyn przeładunkowych oraz budowlanych. Wybrane modele zarówno maszyn przeładunkowych Sennebogen, jak i minikoparek Yanmar firma zaprezentuje na kieleckich targach.

Minikoparka Yanmar ViO57 Universal
Fot. Bax Baumaschinen

Główną ofertę Bax Baumaschinen stanowią wyroby firmy Sennebogen Maschinen Fabrik GmbH – czołowego, niemieckiego producenta żurawi i maszyn do przeładunku materiałów.

Interesującą propozycją, zwłaszcza dla zakładów zajmujących się recyklingiem złomu, jest maszyna przeładunkowa Sennebogen 825M.

Ten specjalista od złomu, do ciężkich i długotrwałych prac przeładunkowych należy do kluczowej linii Green Line. Wyróżnia się spośród innych maszyn przeładunkowych w przedziale wagowym 25–32 t, niekwestionowanymi walorami użytkowymi: stabilną konstrukcją, szybkimi ruchami roboczymi, efektywnym sortowaniem i ładowaniem. Występuje w wersji na podwoziu kołowym, gąsienicowym, zabudowany na portalach i jako stacjonarny.

Masa operacyjna maszyny wynosi 27–30 t, a wysokość podnoszenia aż 13 m. Producent udostępnia dwie wersje napędu. Pierwsza to nowoczesny 176-konny silnik wysokoprężny Cummins o mocy 176 KM przy 2200 obr./min.) chłodzony wodą – z intercoolerem i turbodoładowaniem, zgodny z normą emisji spalin Tier III. Druga opcja napędu to silnik elektryczny o mocy 110 kW/400 V.


Maszyna przeładunkowa Sennebogen 825M
Fot. Bax Baumaschinen

Operator ma do dyspozycji kabinę nowej generacji – Max Cab, podnoszoną do wysokości 6 m. Jest to najprzestronniejsza kabina na rynku. Bogate przeszklenie zapewnia dobrą widoczność na obszar roboczy. Stanowisko operatora zostało zaprojektowane z uwzględnieniem wszelkich zasad ergonomii. Sterownie maszyną jest proste, a jej obsługę dodatkowo ułatwią inteligentne systemy diagnostyczne.

Odwiedzając stoisko firmy warto zwrócić uwagę na ofertę minikoparek Yanmar. Jedna z nich – Yanmar ViO57 Universal, prezentowana jest na złączonym zdjęciu.

Zespół profesjonalistów Bax Baumaschinen zapewnia ponadto kompleksową obsługę w zakresie doboru odpowiedniego osprzętu i części zamiennych zarówno do oferowanych maszyn, jak również maszyn innych producentów. Oferuje także sprzedaż używanych maszyn budowlanych z 12-miesięczną gwarancją.

Źródło: Forum Budowlane, nr 4 (179) 2011
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ