SANY rozwija się w Polsce i na świecie dzięki jakości swych maszyn

Ocena: 5
4510

Sany Heavy Machinery to jeden z największych producentów maszyn budowlanych na świecie. Zajmuje się produkcją i sprzedażą ciężkich maszyn budowlanych, koparek, minikoparek, ładowarek, walców drogowych, równiarek, itd. Firma została założona w 1989 roku, a dziś ma oddziały i sprzedaje oraz serwisuje produkty w ponad 150 krajach na całym świecie. W ostatnich latach firma zwiększyła swoją pozycję na rynku dzięki wprowadzeniu innowacyjnych produktów, takich jak inteligentne maszyny budowlane, które wykorzystują technologie sztucznej inteligencji i IoT (Internet of Things).Warto zauważyć, że firma Sany to aktualnie piąty co do wielkości sprzedaży producent sprzętu budowlanego na świecie oraz największy producent koparek. Największym autoryzowanym dystrybutorem Sany w Polsce jest firma MRC Doltech z siedzibą we Wrocławiu i oddziałami w Krakowie, Łodzi, Poznaniu i na Śląsku.

 

 

Koparki Sany to obecnie jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn budowlanych na rynku. Maszyny Sany to nie tylko nowoczesna technologia, ale także solidna jakość wykonania, co przekłada się na niezawodność w pracy i długi czas użytkowania. Firma Sany Heavy Machinery posiada jedno z najnowocześniejszych centrów badawczo-rozwojowych w branży maszyn budowlanych, które stale pracuje nad udoskonaleniem produktów i wprowadzaniem nowych technologii.

Z perspektywy Polski i logistyki dostaw najbardziej istotną jest fabryka Sany w Bedburgu w Niemczech. Działa ona w Europie od 2007 roku i oferuje szeroką gamę maszyn budowlanych, przeładunkowych i portowych.

Zakład w Bedburgu jest jednym z kluczowych miejsc produkcji koparek Sany. To nowoczesny i zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny, gdzie odbywa się proces montażu i testowania maszyn budowlanych. Koparki produkowane w Bedburgu wyróżniają się wysoką jakością i precyzją wykonania, co przekłada się na świetne właśności techniczne maszyn i zadowolenie Użytkowników. Zakład w Bedburgu to także przykład inwestycji Sany w Europie, gwarantującej spełnienie wymagań i standardów europejskich oraz szybką obsługę klientów.

Wiodącym autoryzowanym dystrybutorem firmy Sany Heavy Machinery w Polsce od kilku lat jest MRC Doltech. Firma ta od 30 lat zapewnia klientom w Polsce sprzedaż oraz serwis maszyn budowlanych, oferując swoim klientom bogaty wybór koparek: minikoparki, koparki średnie i duże, gąsienicowe i kołowe, walce drogowe, ładowarki kołowe oraz inne maszyny budowlane oraz do produkcji kruszyw, betonu i cementu.

MRC Doltech działa na rynku poprzez sieć swoich oddziałów w kilku województwach, gdzie wykwalifikowani doradcy chętnie odpowiadają na pytania, prezentują dostępne maszyny i służą doradztwem klientom: technicznym oraz dotyczącym optymalnego finansowania zakupu. Zapewnia także 5 letnią gwarancję na koparki SANY.

Ważnym kierunkiem rozwoju dla MRC Doltech stają się również maszyny elektryczne SANY, co wspiera proekologiczne nurty w budownictwie.

Koparki Sany dobrze znane z dobrej jakości i cenione na rynkach zachodniej Europy za świetny stosunek jakości do ceny, coraz częściej widoczne są na placach budów w Polsce. Potwierdzeniem jest zadowolenie klientów z maszyn Sany dostarczanych i serwisowanych przez MRC Doltech.

 

Opracowanie redakcyjne

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -
300x250 300x250 CWL PL
300x250 300x250 CWL PL


Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ