Przecinarka akumulatorowa Husqvarna

Ocena: 5
9324

Place budowy to miejsca, gdzie mobilność ma duże znaczenie. Komfort pracy maszynami, ich ergonomia, bezpieczeństwo i użyteczność stanowią priorytet. Do tej pory prym wiodły maszyny spalinowe, które nie wymagały podłączenia do prądu, a jednocześnie były bardzo wydajne. Husqvarna wyszła naprzeciw potrzebom pracowników budowlanych, tworząc akumulatorowe maszyny budowlane, które nie emitują spalin, a jednocześnie zachowują wydajność spalinowych poprzedników.

 

 

Wygoda i bezpieczeństwo

Maszyny Husqvarna Construction wyposażone w akumulator to nowa generacja maszyn, które pozwalają na łatwy rozruch, większą elastyczność pracy dzięki zasilaniu akumulatorowemu, wysoką wydajność oraz możliwość użycia zawsze tam, gdzie jest to potrzebne – bez spalin i przewodów zasilających.

Idealnym przykładem maszyny, która rozwiązuje problem spalin i ograniczeń  elektrycznych maszyn przewodowych na placach budowy jest przecinarka akumulatorowa Husqvarna K1 PACE. Jest to całkowicie nowa konstrukcja oparta na mocnym niemal 100 V akumulatorze. Dzięki wykorzystaniu nowego źródła zasilana nowa model przecinarki zapewnia szereg nowych korzyści, jak: niski poziom wibracji, niewielka waga i przyjazna dla użytkownika ergonomia.

- Przecinarka Husqvarna K1 PACE to niemal bezobsługowa maszyna, która gwarantuje niski koszt eksploatacji. Pracuje zarówno na sucho oraz sprawdza się do cięcia na mokro. To rewelacyjne uzupełnienie naszej oferty przecinarek Husqvarna Construction - mówi Dawid Trukszyn, Ekspert firmy Husqvarna Construction.

Doskonały stosunek mocy do masy sprawia, że K1 PACE jest idealnym uzupełnieniem parku maszyn. Stworzona do realizowania szybkich i wydajnych cięć, a niezależny system zasilania gwarantuje, że sprawdzi się zawsze tam gdzie będzie potrzebna. Specjalna konstrukcja części tnącej pozwala tarczy o średnicy 300 mm osiągnąć głębokość cięcia dostępne wcześniej wyłącznie dla tarcz 350 mm.  Ponadto wykorzystuje ona nową, bardzo mocną platformę akumulatorową, na bazie której zobaczymy w krótce  inne urządzenia niedostępne do tej pory w technologii akumulatorowej.

Źródło: Husqvarna

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ