Panelowy system aluminiowych deskowań stropowych Peri Alphadeck

Ocena: 5
7603

Peri Alphadeck to nowe, wydajne i ekonomiczne deskowanie stropów o dużej powierzchni. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze, szybkiemu montażowi oraz możliwości wczesnego rozdeskowania, obniży koszty i skróci realizację prac. Użycie systemu zwiększa bezpieczeństwo pracowników dzięki montażowi płyt od dołu.

 

System zapewnia wydajne rozwiązania dla standardowych zastosowań. Gwarantuje łatwe i szybkie rozdeskowanie płyt bez konieczności demontażu podpór.

System deskowań stropowych Peri Alphadeck jest zaprojektowany dla stropów o grubości:

  • do 350 mm dla płyt o wymiarach 2400 mm x 1200 mm 
  • do 550 mm dla płyt o wymiarach 1800 mm x 1200 mm.

 

Duża płyta o unikalnej konstrukcji – więcej korzyści

Dzięki dużym rozmiarom płyt jedna podpora może podpierać pole stropu o powierzchni aż do 2,88 m². Oszczędza to zarówno ilość zastosowanych materiałów, koszty logistyki, robocizny (nakładów roboczych), jak i czas pracy. Ponadto duży rozstaw podpór zapewnia wygodną przestrzeń roboczą pod deskowaniem stropu. Ułatwia to transport materiałów deskowaniowych, a także składowanie materiałów budowlanych. 

Głowica opadowa ADH

 

 

Głowica opadowa Alphadeck gwarantuje wczesne rozdeskowanie przy zachowaniu parametrów wytrzymałościowych betonu. Głowica opadowa jest opuszczana przy pomocy młotka, co powoduje obniżenie płyty o 12 cm. Płyty można łatwo odspajać od betonu i natychmiast ponownie wykorzystać w następnym etapie. Wczesne rozdeskowanie przekłada się zatem na minimalizowanie zapotrzebowania materiałowego na budowie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Peri Alphadeck nie wymaga użycia dźwigu lub innych dodatkowych urządzeń ułatwiających montaż do wysokości 3,5 m. Do ustawienia płyt potrzebne są tylko dwie osoby. 

Alphadeck został zaprojektowany w taki sposób, aby ograniczyć proces czyszczenia do minimum. Gwarantuje to dodatkową oszczędność czasu. Płyty Alphadeck są malowane proszkowo. Ich ramy mają minimalną powierzchnię styku z betonem i sfazowane krawędzie. Minimalizuje to gro­madzenie się mleczka cementowego na powierzchniach bocznych.

Łatwość użycia

 

 

Do wykonania stropu w systemie Alphadeck potrzebne są tylko trzy elementy: płyta, głowica opadowa i podpora PEP. Intuicyjną obsługę systemu można przyswoić w krótkim czasie po podstawowym szkoleniu. Oznacza to, że deskowanie za pomocą Alphadeck, które odbywa się z poziomu dolnego stropu, może być wykonywane nawet przez mało doświadczonych pracowników. Ponadto za pomocą belki wypełniającej. Alphadeck można równie szybko i łatwo kompensować obszary wokół słupów i przy ścianach.

Jakość PERI

Duże aluminiowe płyty są wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Ponadto oszczędności w zakresie odpadów drewnianych przekładają się na wyższą opłacalność. Jeśli chodzi o czyszczenie, to fazowane krawędzie i malowanie proszkowe i podcięte krawędzie płyt ograniczają je do minimum, oszczędzając cenny czas. 

 

Źródło: Peri

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -
300x250 300x250 CWL PL
300x250 300x250 CWL PL


Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ