Osprzęt MB Crusher przekształca odpady w produkty wielokrotnego użytku

Ocena: 5
6562

Celem recyklingu jest zmniejszenie ilości odpadów wysyłanych na wysypiska i promowanie zrównoważonego rozwoju środowiska. Odpady są sortowane, czyszczone i przekształcane w nowe produkty.

 

 

Faza 1. Selekcja

W Chorwacji, do przenoszenia i sortowania odpadów w centrum recyklingu, nasz klient używa obrotowego chwytaka sortującego MB-G1200, wszechstronnego sprzętu, który pozwala mu pracować z niezwykłą precyzją. MB-G1200 jest jednym z 9 dostępnych modeli i może być instalowany na koparkach o masie od 18 do 30 ton, takich jak maszyna, na której pracował, Komatsu PC210.

Wszystkie chwytaki MB Crusher są wyposażone w zawór zapobiegający wypadaniu, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na placu budowy, zapobiegając przypadkowemu otwarciu w momencie nagłego spadku ciśnienia z maszyny roboczej, oraz funkcję “silent block”, która pozwala na stosowanie chwytaków nawet w obszarach, w których hałas musi być utrzymywany pod kontrolą. Idealne narzędzia dla osób poszukujących wszechstronności i precyzji.

https://vimeo.com/836499913

Faza 2. Oczyszczanie

We Włoszech łyżka rozdrabniająco - przesiewająca MB-HDS314 z 8 mm rotorami - zestaw RE8 - została użyta do oczyszczenia gleby na placu budowy nowego centrum sportowego. Przetworzona w ten sposób gleba została ponownie wykorzystana bezpośrednio na tym samym placu budowy.
Łyżka  została zainstalowana na Caterpillar 315.

Dostępnych jest 10 innych modeli łyżek rozdrabniająco - przesiewających do maszyn o masie od 1,3 do 45 ton. Wszystkie modele są wyposażone w wymienne rotory, które można wymienić w ciągu kilku minut na placu budowy; sprzęt jest wyposażony we wspornik wału, który umożliwia łatwe wkładanie i ustawianie wirników.

https://vimeo.com/843857078/903938024f?share=copy

Faza 3. Przerabianie

W Brazylii firma obniżyła koszty operacyjne, krusząc betonowe filary za pomocą łyżki kruszącej BF90.3. Po skruszeniu materiał jest ponownie wykorzystywany do produkcji kruszywa, właśnie dlatego, że kruszarka MB zapewnia regularną produkcję materiału. Z kolei żelazo jest odsprzedawane.


Kruszarka szczękowa BF90.3 waży 3,5 tony i może być montowana na koparkach o masie od 21 do 32 ton; klient po prostu użył swojego Caterpillar 320, aby wykonać pracę szybko i sprawnie.

https://vimeo.com/803383512

Recykling jest łatwy z każdą maszyną nośną: koparką, ładowarką, koparko-ładowarką, ładowarką o sterowaniu burtowym. Wystarczy zainstalować osprzęt MB Crusher, a operacje na placu budowy staną się łatwiejsze, dodatkowo redukując koszty budowy.

Dzięki MB Crusher maszyny robocze przekształcają się w prawdziwe centra recyklingu.

 

Źródło: MB Crusher

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ