Opony Vredestein do ładowarek kołowych Liebherr

Ocena: 5
7769

Firma Liebherr zawarła umowę z firmą Apollo Tyres Ltd. dotyczącą dostawy opon Vredestein do kilku modeli ładowarek kołowych. 

 

 

Opony Vredestein Endurion i Flotation Trac uzyskały homologację do użytku z następującymi modelami kompaktowych ładowarek kołowych firmy Liebherr: L 504, L 506 i L 508. Popularna opona Vredestein Endurion jest bezkonkurencyjna na twardej nawierzchni. Niezwykle mocny szkielet i wytrzymały bieżnik oferują maksymalną stabilność promieniową i poprzeczną oraz optymalny komfort. Ponadto wyjątkowo długi okres eksploatacji opon Vredestein Endurion znacząco obniża całkowity koszt eksploatacji.

Opona Vredestein Flotation Trac uzyskała homologację do użytku z teleskopową ładowarką kołową L 509 Tele firmy Liebherr. Opony Vredestein Flotation Trac są wyposażone w wyjątkowe, nierównoległe klocki bieżnika, które zapewniają doskonałą przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach. Wzmocniona część środkowa z żebrem biegnącym 
w kierunku jazdy zapewnia stabilną jazdę i długi okres eksploatacji opon. Ponadto wytrzymała konstrukcja stopki zapewnia wysoki poziom niezawodności, co przekłada się na wyjątkową wydajność. 

Kompaktowe ładowarki firmy Liebherr cieszą się dużą popularnością wśród klientów i są uważane za bezpieczne, niezawodne maszyny sprawdzone w wielu branżach. Te wydajne, bezpieczne i wszechstronne ładowarki kołowe mogą obsługiwać wiele różnych materiałów, zapewniając wysoki poziom wydajności. Kompaktowe ładowarki kołowe Liebherr są produkowane w Bischofshofen w Austrii, gdzie znajduje się centrum kompetencyjne firmy Liebherr zajmujące się ładowarkami kołowymi. 

Pierwsze kompaktowe ładowarki kołowe firmy Liebherr wyposażone w opony Vredestein pojawią się na rynku na początku 2022 roku. 

Homologowane rozmiary:

•          VREDESTEIN Endurion 340/80R18 IND 143 A8/B

•          VREDESTEIN Endurion 400/70R18 IND 147 A8/B

•          VREDESTEIN Endurion 400/70R20 IND 149 A8/B

•          VREDESTEIN Flotation Trac 560/45R22.5 IMP 160D

 

Źródło: Apollo Tyres

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ