Opony LoadPro do ładowarek teleskopowych

Ocena: 5
5966

Specjalizujący się w oponach rolniczych i przemysłowych CEAT Speciality wprowadził cztery nowe produkty do swojej gamy opon LoadPro, poszerzając ofertę firmy o ładowarki teleskopowe.

 

 

CEAT Specialty poszerza ofertę opon do ładowarek teleskopowych Loadpro

• Cztery nowe warianty dodane do istniejącej oferty

• Rozmiary pasujące do felg od 18 do 24 cali

• Zaprojektowane z myślą o specyficznych potrzebach ładowarek teleskopowych

Opony LoadPro zostały specjalnie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom stawianym ładowarkom teleskopowym. Już dostępne w rozmiarach od 400/70 R20 do 440/80 R28, nowe wersje opon obejmują rozmiary 380/75 R20, 300/75 oraz R18, 440/80 R24 i 405/70 R24.

Seria LoadPro została specjalnie zaprojektowana z mocną drutówką aby zapewnić lepszą wytrzymałość osnowy i nośność. Stalowa taśmowa konstrukcji radialnej opony zapewnia dodatkową ochronę, dzięki czemu opona jest długotrwała i wytrzymała w użyciu rolno-przemysłowym. Konstrukcja występów na powierzchni zapewnia równomierny rozkład obciążenia.

Dyrektor naczelny CEAT Specialty Amit Tolani powiedział: "Wraz z dodaniem czterech nowych wariantów, Gama Loadpro zapewnia klientom jeszcze więcej opcji do wyboru, dzięki czemu mogą znaleźć idealną oponę dla swoich potrzeb."

_________

O CEAT 

Firma CEAT została założona w 1924 roku w Turynie we Włoszech. Dziś jest jednym z wiodących producentów opon w Indiach, a opony CEAT są sprzedawane w ponad 115 krajach na całym świecie. 

Marka CEAT jest obecna w Indiach od 1958 roku, i później stała się częścią RPG Group. 

 

Źródło: CEAT

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ