Nowy system telematyczny Bobcat Machine

Ocena: 5
3242

Firma Bobcat uruchomiła nowy system telematyczny Machine IQ, zapewniający klientom połączenie z danymi z ich maszyn w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia.

 

 

System telematyczny Bobcat Machine IQ pozwala klientom sprawdzać ze smartfona lub laptopa stan swoich maszyn i zdalnie śledzić informacje, które zapewniają lepszą konserwację, większe bezpieczeństwo i wyższą wydajność. To proste, ale bardzo efektywne narzędzie pozwala klientom jeszcze wydajniej wykorzystywać swoje maszyny marki Bobcat, dzięki czemu mogą osiągnąć więcej, jednocześnie chroniąc swoją inwestycję.

Film o Bobcat Machine IQ: bobcat.click/Machine-IQ

Uruchomienie strony internetowej i aplikacji Customer Machine IQ

20 marca 2023 r. firma Bobcat uruchomiła nową wersję Machine IQ – wersję Customer Machine IQ beta – na stronie internetowej oraz jako aplikację mobilną, zapewniając wszystkim klientom Bobcat dostęp do tego rozwiązania, co otwiera drzwi do nowego, cyfrowego świata Bobcat. Nowa wersja Machine IQ jest dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i niderlandzkim. Wszyscy klienci w Europie i Izraelu mają dostęp do wszystkich funkcji premium Machine IQ bezpłatnie aż do końca czerwca 2023 r.

Korzyści z Customer Machine IQ

  • Konserwacje planowe i doraźne: Zapewnia krytyczne powiadomienia pozwalające lepiej zarządzać pracami konserwacyjnymi i eliminować przestoje
  • Bezpieczeństwo maszyny: Zapobiega kradzieży i niewłaściwemu użytkowaniu maszyny dzięki takim funkcjom jak obszary zastrzeżone, wykrywanie ruchu oraz godziny zakazu ruchu
  • Raportowanie i analizy: Zapewnia raporty użytkowania, co pozwala na optymalizację wydajności

Logowanie do Customer Machine IQ

Klienci Bobcat mogą łączyć się z Machine IQ na różne sposoby. Mogą wejść na witrynę my.bobcat.com, tworząc konto i logując się. Mogą też pobrać aplikację mobilną Machine IQ z Google Play/sklepu Apple; są dostępne również kody QR, które można zeskanować aparatem urządzenia mobilnego, aby zalogować się do Machine IQ.

Najważniejsze zalety Machine IQ

  • Potęga informacji na wyciągnięcie ręki – natychmiastowy dostęp przez całą dobę na smartfonie lub komputerze do krytycznych informacji, takich jak lokalizacja GPS i historia lokalizacji, poziom paliwa, godziny pracy, kody błędów i inne.
  • Optymalne wykorzystanie i efektywność maszyn – Machine IQ pozwala klientowi planować zadania, by zapewnić sobie maksymalne zyski poprzez optymalizację wykorzystania maszyn, ograniczanie przestojów i śledzenie zużycia paliwa.
  • Zwiększone bezpieczeństwo i pewność – maszyny klientów mogą być chronione poprzez tworzenie obszarów zastrzeżonych, alarmów ruchu lub godzin zakazu ruchu.  W ten sposób klient, jako pierwszy dowiaduje się o jakichkolwiek problemach dzięki konfigurowanym powiadomieniom.
  • Ułatwione planowanie prac serwisowych – Machine IQ pozwala oszczędzać czas i pieniądze poprzez efektywne planowanie prac serwisowych maszyn. System pozwala klientowi wykorzystywać planowane przerwy w pracy do płynnego zarządzania pracą na obiekcie.

Machine IQ można łatwo zainstalować na już eksploatowanych maszynach marki Bobcat, które są kompatybilne z systemem. Aby sprawdzić zgodność maszyn, należy skontaktować się z miejscowym dealerem. Dealerzy sprzętu Bobcat mogą też wyjaśnić, jak Machine IQ może wspomóc działalność klientów i jak połączyć maszyny Bobcat ze swoim kontem.

 

Źródło: Bobcat

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ