Nowe belki do profilowania od CAT

Ocena: 5
1698

Szeroka gama szerokości belek do profilowania pozwala dobrać osprzęt do różnorodnych zastosowań.

 

Dzięki nowym belkom do profilowania Cat® , przeznaczonym do głowic obrotowo-uchylnych Cat, wykonawcy mogą przy użyciu koparek dynamicznie i efektywnie prowadzić prace związane z profilowaniem i zagęszczaniem. Belkę do profilowania podłączoną do głowicy obrotowo-uchylnej Cat można obracać w dwóch kierunkach o 360° oraz w lewo i w prawo o 40°, co przekłada się na większą uniwersalność osprzętu. Rolka belki do profilowania, regulowana mechanicznie w zakresie od 10 mm (0,40 cala) poniżej ramy do 20 mm (0,79 cala) powyżej ramy, pozwala uzyskać żądany stopień zagęszczenia różnych materiałów. Regulowany zgarniacz zapobiega przywieraniu materiału do rolki, umożliwiając stosowanie osprzętu do prac w glinie, mule lub innych lepkich materiałach.

Oferta obejmuje belki do profilowania Cat o pięciu szerokościach, od 1250 do 3000 mm (49 do 118 cali), umożliwiające szybkie wykonywanie różnorodnych prac od profilowania chodników po przygotowywanie większych terenów. Konstrukcja z dużym otworem w górnej części belki, trwałymi przedłużonymi bokami oraz płytami bocznymi pozwala na szybkie i efektywne rozprowadzanie, zagęszczanie oraz profilowanie materiału. Wysoce odporne na ścieranie zabezpieczenie ze stali Hadrox 500 w dolnej części belki chroni ramę, zapewniając długą żywotność. Spawana rama belki usztywnia konstrukcję, a dodatkowe płyty wsporcze na trwałej ramie zwiększają wytrzymałość belki i wydłużają jej żywotność.

Gdy są stosowane z głowicą obrotowo-uchylną Cat, belki do profilowania Cat współpracują z technologią Cat Grade, dzięki czemu wykonawcy mogą wykonywać profilowanie zgodnie z planem, uzyskując większą dokładność i oszczędzając czas. Dostępna jest też funkcja rozpoznawania osprzętu roboczego, dzięki której operator może łatwo zidentyfikować wyposażenie i sprawdzić prawidłowość wszystkich ustawień, takich jak ciśnienie, przepływ czy wymiary, a tym samym szybko rozpocząć pracę.

Standardowe urządzenie Cat PL161 pozwala łatwo śledzić osprzęt we wszystkich miejscach pracy, zmniejszając ryzyko utraty belki do profilowania oraz ułatwiając jej konserwację i wymianę. PL161 można zintegrować z systemem VisionLink®, aby zarządzać flotą z jednego urządzenia mobilnego.

SPECYFIKACJE BELEK DO PROFILOWANIA

Więcej informacji o belkach do profilowania Cat można uzyskać, kontaktując się z dealerem Cat lub odwiedzając stronę: www.cat.com.

Źródło: Caterpillar

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ