Niezawodny osprzęt wyburzeniowy

Ocena: 0
10207
Remarksa Polska to firma działająca od wielu lat w branży maszyn budowlanych. Zajmuje się zarówno ich sprzedażą, jak i wynajmem. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku wyspecjalizowała się także w sprzedaży osprzętów i części zamiennych do wszystkich typów maszyn.

Szybkozłącze Miller zabudowane na koparce kołowej Komatsu PW 140
Fot. Remarksa Polska

Obecnie Remarksa proponuje osprzęt do minikoparek, koparek i koparkoładowarek: wyburzeniowy – młoty Ramfos (Korea) oraz Tecnosumit (produkcja Atlas Copco), szybkozłącza mechaniczne i hydrauliczne – Miller (Anglia), wszelkiego typu łyżki produkcji polskiej i zagranicznej, zamiatarki, wiertnice i inny.

Tecnosumit to specjalnie przygotowane dla grupy Sumitomo młoty produkowane w zakładach Atlas Copco. Wszystkie oferowane są w wersji skrzynkowej wyciszonej, co znacznie obniża ich negatywny wpływ na środowisko. Dzięki nowoczesnej budowie zapewniają operatorowi odpowiedni komfort pracy, przede wszystkim ograniczają wibracje przenoszone na ramę maszyny nośnej. Młoty przystosowane są do pracy z większością maszyn budowlanych, w tym takich producentów jak: Komatsu, JCB, Caterpillar, Case, Volvo, Terex. Przy odpowiednim użytkowaniu młoty Tecnosumit cechuje duża trwałość i niezawodność. Remarksa Polska jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Tyfos (Korea) oferującej osprzęt wyburzeniowy sprzedawany pod marką Ramfos. Oferta obejmuję szeroką gamę młotów hydraulicznych o wadze od 127 do 4150 kg, nożyc wyburzeniowych oraz rozdrabniaczy – pulweryzerów.


Młot hydrauliczny Ramfos TF-14
Fot. Remarksa Polska

Nowoczesna konstrukcja młotów hydraulicznych Ramfos oraz wysoka energia udaru zapewnia ich skuteczne działanie i wysokie parametry pracy w całym okresie eksploatacji. Młoty hydrauliczne Ramfos cechuje odporność na duże wahania ciśnienia i przepływu oleju zasilającego. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom młotów oraz ich konstrukcji młoty Ramfos mogą współpracować ze wszystkimi typami maszyn budowlanych różnych producentów. Młoty Ramfos cechuje niski poziom drgań i hałasu przy maksymalnej energii udaru. Optymalny dobór młota do danej maszyny pozwala maksymalnie wykorzystać parametry techniczne maszyny nośnej, bez zakłóceń dla jej pracy. Na pozytywną ocenę młotów Ramfos składają się zarówno parametry techniczne, wysoka niezawodność, jak i niskie koszty eksploatacji.

Duża wiedza i doświadczenie personelu Remarksa Polska zapewnia fachowe i profesjonalne doradztwo, zarówno przy odpowiednim doborze młotów i osprzętów do maszyn budowlanych, jak i w serwisie optymalizując poniesione na inwestycję wydatki.

Oferowane produkty objęte są opieką w okresie gwarancyjnym, jak również profesjonalną obsługą i serwisem w okresie pogwarancyjnym. Firma zapewnia także szybki dostęp do części zamiennych.

Źródło: Forum Budowlane, nr 4 (167) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ