Największy MAXIEM już w Polsce!

Ocena: 0
3958
Największy MAXIEM dotarł już do polskiego przedsiębiorcy! Właśnie rozpoczyna się instalacja waterjeta w jednej z firm w województwie mazowieckim.

MAXIEM 2080 to ewenement na skalę europejską. Tak wielkiej maszyny do cięcia wodą nie ma nikt w Polsce. Przypomnijmy, że potężny MAXIEM 2080 powstał w USA na specjalne zamówienie polskiego przedsiębiorcy. Liczący ponad 10 metrów długości, 3 metry szerokości i 4 metry wysokości gigant wzbogacił park maszynowy jednej z mazowieckich firm. To największy model w Europie!


MAXIEM 2080 to stół roboczy o wymiarach 8,7 x 2,2 metra pozwalający na obróbkę naprawdę dużych elementów lub kilku arkuszy blachy, kamiennych slabów i innych części na raz. Waterjet tnie bowiem praktycznie każdy materiał: różnego rodzaju metale (np. tytan, stal, aluminium), kamień, szkło, tworzywa sztuczne, gumę, drewno, laminaty i inne. MAXIEM został wzbogacony o specjalne akcesoria takie jak: niezwykle trwała zintegrowana głowica MAXJET 5i, nastawnica kątowa oraz czujnik wysokości Terrain Follower. Ponadto w maszynie zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania m.in. podwieszony nożycowy system wysokociśnieniowy i trakcyjny napęd Intelli-TRAX. To wszystko sprawia, że MAXIEM 2080 jest niezwykle wszechstronną maszyną do cięcia wodą.


Olbrzymi waterjet dotarł do Polski w częściach, elementy maszyny zostały właśnie rozładowane, a za chwilę rozpocznie się jej instalacja. "To dla nas ważne wydarzenie. Jesteśmy dumni, że nasza wyjątkowa maszyna będzie pracowała w tak dużej firmie w centralnej Polsce. Dlatego nad montażem maszyny będą pracować najlepsi specjaliści z Polski i Stanów Zjednoczonych" - informuje Tomasz Łapiński, dyrektor sprzedaży MAXIEM Waterjets w Polsce. "Wkrótce zaprezentujemy państwu fotorelację z instalacji maszyny oraz rozmowę z właścicielem warszawskiej firmy" - zapowiadają przedstawiciele producenta.

Źródło i zdjęcia: Grupa JetSystem

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ