Na silnikach Kipor i Cummins

Ocena: 0
4417
Firma Pezal oferuje szeroką gamę generatorów prądu, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym również w budownictwie.


Nowości w ofercie firmy Pezal: agregat otwarty KDE35ES oraz nowoczesny, walizkowy, inwerter IG770 – najmniejszy na rynku (waga 10 kg, zużycie paliwa 0,4 l/h, moc 0,77 kVA)
Fot. Pezal


Zaliczają się do nich m.in. jednofazowe, benzynowe agregaty: KGE2500XA, KGE6500X, KGE12EA. Masywna konstrukcja zapewnia im wyjątkową trwałość. W tym przedziale znajduje się również seria agregatów jednofazowych napędzanych olejem napędowym od najmniejszego KDE3500X do KDE19STA.

Trójfazowe generatory napędzane benzyną to modele: KGE6500X3, KGE6500E3, KGE12E3. Dwa ostatnie współpracują z ATS – automatycznym panelem sterującym.

W serii trójfazowych generatorów prądu napędzanych olejem napędowym występują modele wyciszone o bardzo cichej pracy, którą gwarantuje nowoczesna redukująca hałas technologia.

Kolejną gałąź w ofercie stanowią agregaty inwerterowe Digital. Są to jedne z najnowocześniejszych spośród produkowanych na świecie urządzeń. Stosuje się je głównie w celu zasilenia pojedynczych komputerów, ups-ów, powszechnie stosowanej elektroniki a także w niewielkich warsztatach. Wiodącym modelem z tej serii jest agregat IG2600. Jest to urządzenie niezwykle poręczne i praktyczne. Ma kształt niewielkiej walizki, przy czym moc tego urządzenia to 2,6kVA.

Inną serię stanowią jednofazowe, inwerterowe, agregaty benzynowe – AVR-Campigmate. Do tej serii zalicza się również modele IG3000 oraz IG6000 (wyróżniony na targach Rotra 2009). Wyposażone dodatkowo w automatyczny włącznik ATS mogą automatycznie czuwać nad naszym komfortem, załączając i wyłączając agregat bez naszego udziału, gdy zajdzie taka potrzeba. Najważniejszą jednak zaletą agregatów serii IG jest ich ekonomiczność i komfort użytkowania. W zależności od poboru mocy urządzenia automatycznie dostosowują prędkość obrotową silnika. Gdy zasilany będzie tylko komputer, urządzenie pracuje na wolnych obrotach, cicho, spokojnie i oszczędnie.

Firma Pezal posiada w swojej ofercie także agregaty trójfazowe o większej mocy napędzane olejem napędowym, zabudowane i otwarte od 15 do 1000 kVA, w tym serię agregatów przeznaczoną do pracy ciągłej oraz agregaty z halogenami na przyczepach.

Charakterystyczną cechą wszystkich generatorów prądu jakie oferuje firma Pezal jest system samokontroli, stabilizacji napięcia – AVR (Automatic Voltage Regulation) oraz dodatkowy automat załączeniowy ATS (Automatic Transfer Switch).

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie stacjonarnego i mobilnego serwisu oraz profesjonalni serwisanci zapewniają opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń dostarczanych przez firmę Pezal. Wszystkie generatory posiadają odpowiednie badania i certyfikaty oraz znak jakości ISO 9001:2008.

Źródło: Forum Budowlane, nr 1 (164) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ