Magna Tyres wprowadza własny System TPMS

Ocena: 5
3787

Wiodący międzynarodowy producent opon OTR - holenderska firma Magna Tyres - ogłosiła wprowadzenie własnego systemu monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) we wtorek, 9 stycznia, jako kolejnej dodatkowej usługi dla swojej coraz bardziej rozrastającej się globalnej bazy klientów.

 

 

Hein De Wind, Dyrektor Handlowy w firmie Magna Tyres, mówi: "W zgodzie z zaangażowanym celem firmy, którym jest przekraczanie konwencjonalnej roli producenta opon, poprzez ciągłe poszukiwanie nowych sposobów na uzyskanie absolutnie maksymalnej wydajności z naszych opon. Wprowadzenie naszego własnego, starannie opracowanego i kompleksowego rozwiązania TPMS doskonale wpisuje się w konkretne potrzeby naszych klientów i umożliwi jeszcze bliższą współpracę z Magna.

Magna TPMS oferuje monitorowanie ciśnienia i temperatury opon w czasie rzeczywistym z alertami dotyczącymi odczytów umiarkowanych i ekstremalnych, przez całą dobę, nawet gdy maszyna jest wyłączona. System pozwala użytkownikom szybko reagować na sytuacje na terenie, identyfikując problemy we wczesnym stadium i dostarczając szybkie rozwiązania. Automatyczne e-maile z działaniami mogą być wysyłane z systemu do odpowiedniej osoby w organizacji i łatwo można je połączyć z wersją na biurko oraz aplikacją mobilną (iOS/Android). Dzięki monitorowaniu lokalizacji GPS w systemie TPMS, system śledzi przejechaną odległość i godziny użytkowania w celu zbierania statystyk dotyczących zużycia opon.

Inne korzyści obejmują specjalistyczne czujniki zaworów, które ciągle mierzą wszystkie istotne informacje potrzebne do prowadzenia płynnej operacji, takie jak ciśnienie, temperatura, prędkość i odległość. Magna Gateway jest bijącym sercem wszystkich zbieranych informacji, które są mierzone przez czujniki i przez magistralę CAN, a następnie zbierane i transmitowane w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo, system monitoruje każdy ruch i każdą statystykę całej floty, niezależnie od tego, kiedy i gdzie na świecie działa. Redukcja przestojów i poprawa efektywności pomagają menadżerom floty nadzorować konserwację i wykrywać wczesne problemy, co umożliwia podjęcie szybkich działań korygujących. System oszczędza także czas potrzebny na kontrolę ciśnienia i spełnianie wymogów prawnych, wykazując potencjalne problemy i zapobiegając przekraczaniu zdolności ładunkowych.

Hein kończy: "Wprowadzenie systemu Magna TPMS umożliwi naszym klientom efektywne monitorowanie wydajności opon, co przyczyni się do zwiększenia przebiegu i dalszej poprawy całkowitego kosztu posiadania (TCO). To kolejny naturalny rozwój naszej bliskiej współpracy z klientami, aby praca z oponami Magna zawsze była niezwykle udana."

Aby uzyskać więcej informacji na temat obszernej oferty produktów firmy Magna Tyres, skontaktuj się z firmą Magna Tyres pod numerem +31 416 675 220 lub za pomocą adresu e-mail: tpms@magnatyres.com.

Źródło: Magna Tyres

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ