Haulotte odkrywa na nowo historię Romea i Julii dzięki nowemu modelowi HA16 E

Ocena: 5
12566

Romeo i Julia nie mogli przeżyć swojej wielkiej miłości w XVI wieku, ale w XXI wieku Haulotte daje im moc szansę, by wszystko zmienić dzięki HA16 E, nowej, terenowej, przegubowej maszynie z napędem elektrycznym! Wyobraź sobie, że możesz wymyśleć na nowo legendarną scenę balkonową, w wersji 2.0, finał tej opowieści nie byłby już taki sam... Oto zmieniona i zoptymalizowana historia wielkiej miłości... dzięki odpowiedniemu sprzętowi.

 

 

Haulotte na nowo wymyśla romantyczną sagę Romea i Julii dzięki HA16 E, nowemu, przegubowemu podestowi ruchomy z napędem elektrycznym do pracy w terenie. Cicha i przyjazna środowisku maszyna ma takie same wysięgi jak ta z silnikiem spalinowym. Jest idealna zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, posiada nieograniczoną autonomię dzięki wyjmowanej i wymiennej ładowarce Range Extender. Ta historia miłosna 2.0 odzwierciedla odważną wizję grupy Haulotte i jej determinację do ciągłego dążenia do wyróżniania się na rynku.

W Haulotte nie zadowalamy się tylko tym co najlepsze, mierzymy wyżej i dalej, mierzymy w wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo. Właśnie taki jest nowy przegubowy elektryczny podest ruchomy HA16 E, najmłodsze dziecko generacji PULSEO. Ten nowy model otwiera zupełnie nowy świat wspaniałych możliwości. Postaw na kreatywność i elastyczność! Postaw na podnośnik, który spełnia wymogi obecnych czasów i który pozwoli zmienić codzienne życie na lepsze.

Romeo XXI wieku zyskał wszystkie atuty, aby zdobyć serce Julii. Odkryj 4 powody, dla których warto zakochać się w HA16 E i wyznać swoje uczucia.

Poznaj świat modelu HA16 E!

Podnośnik HA16 E PULSEO to maszyna 2 w 1: jej wszechstronność sprawia, że staje się niezbędna przez cały okres eksploatacji obiektu, od rozpoczęcia robót w stanie surowym po prace wykończeniowe. Jej elektryczna architektura, w połączeniu z wydajnością terenową sprawia, że doskonale nadaje się zarówno do zastosowań w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewniając jednocześnie cichą pracę i zerową emisję spalin.

Opcja z niebrudzącymi oponami sprawia, że przegubowy elektryczny podnośnik koszowy HA16 E umożliwia pracę w pomieszczeniach bez pozostawiania śladów, nawet na delikatnych podłogach. Krótki tył i układ czterech kół skrętnych* zapewniają doskonałą zwrotność.

Gwarantowana miłość od pierwszego wejrzenia!

100% architektura elektryczna sprawia, że podnośnik HA16 E działa bez emisji spalin, dzięki czemu nadaje się do eksploatacji w każdych warunkach, również w nocy:

  • Strefy niskiej emisji (LEZ)
  • Budowy ekologiczne
  • Obszary, w których zabroniono eksploatacji silników spalinowych.

Model HA16 E jest niezwykle cichy (< 70 dB w trybie elektrycznym) i zapewnia prawdziwy komfort operatorom i osobom znajdującym się w pobliżu. Jego dyskrecja otwiera drzwi do nowych zastosowań: w strefach ciszy, takich jak szpitale, biura, szkoły, miejsca publiczne (centra handlowe, deptaki, lotniska) oraz umożliwia pracę w zamkniętych pomieszczeniach.

Romans bez granic!

Niezależnie od lokalnych ograniczeń, HA16 E oferuje kilka wygodnych rozwiązań ładowania: gniazdo sieciowe, gniazdo trójfazowe do szybszego ładowania lub ładowanie za pomocą ładowarki Range Extender**. Range Extender jest wymiennym generatorem, który ładuje akumulator HA16 E do 80% w ciągu 3 godzin, a jego montaż zajmuje zaledwie 5 minut.

HA16 E wyposażony w Range Extender ma nieograniczoną autonomię, dzięki czemu może pracować bez ograniczeń we wszystkich typach lokalizacji, w tym bez dostępu do sieci elektrycznej. Range Extender jest w 100% wszechstronny i kompatybilny z modelami podnośników nożycowych HS15 E i HS18 E oraz przyszłymi modelami z serii PULSEO.

Na dobre i na złe!

HA16 E może pochwalić się doskonałą zdolnością pokonywania przeszkód, odpowiadającą podnośnikowi z silnikiem spalinowym. Jej układy elektryczne, w połączeniu z napędem w mostach, zapewniają uzyskanie wysokiego momentu obrotowego i umożliwiają poruszanie się w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Imponująca mobilność, uzyskana dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu, oznacza, że podnośnik może pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 40% i pracować z odchyleniem do 5°.

Powiedz „tak” na resztę życia dzięki uproszczonej obsłudze technicznej!

Model HA16 E zaprojektowano tak, aby ułatwiać czynności związane z obsługą techniczną i optymalizować całkowity koszt posiadania. Obsługa techniczna maszyny jest łatwa dzięki zintegrowanemu narzędziu diagnostycznemu, bezpośredniemu dostępowi do podzespołów, akumulatorom AGM i bezobsługowym silnikom asynchronicznym (AC).

Te elementy konstrukcyjne, w połączeniu z telematyką SHERPAL, umożliwiają maksymalne wykorzystanie możliwości podośnika. Dzięki danym przesyłanym przez maszynę zarządzanie flotą jest łatwiejsze, a dostęp do niej jest zoptymalizowany, co znacznie upraszcza wykonywanie codziennych operacji.

Model HA16 E spełnia najwyższe standardy jakości Haulotte i wszystkie wymagania dotyczące pracy na wysokości do 16 m. Poddawane rygorystycznym testom wytrzymałościowym i przyspieszonym cyklom starzenia gwarantującym ich żywotność, modele HA16 E i wszystkie generacje PULSEO są objęte 5-letnią gwarancją. Wraz z HA16 E Haulotte potwierdza swoje zaangażowanie na rzecz klientów, oferując im sprzęt, który wspiera dekarbonizację miejsc pracy, jest niezawodny przez długi czas i zawiera innowacje zapewniające coraz większe bezpieczeństwo. W połączeniu z ofertą serwisową 360°, HA16 E zagwarantuje swoim właścicielom zoptymalizowany całkowity koszt posiadania.

Gama PULSEO

Haulotte kontynuuje swoją „błękitną strategię”, dodając nowy model 16-metrowego przegubowego podnośnika koszowego do gamy PULSEO: HA16 E i jej w pełni wyposażoną wersję HA16 E PRO. Gama PULSEO oferuje przyjazny dla środowiska, w 100% elektryczny, bezemisyjny sprzęt, który zapewnia niezrównaną wydajność w każdym terenie. Obecnie dostępne są 4 modele maszyn – HS15 E, HS18 E, HA20 LE, HA16 E – rozszerzające zakres zastosowań i autonomię pracy.

W ten sposób Haulotte kontynuuje rozwój swojej gamy PULSEO, stopniowo zastępując konstrukcjami elektrycznymi wszystkie modele spalinowe. Połączenie HA16 E z modułem Range Extender jest idealnym rozwiązaniem do wspierania transformacji energetycznej w miejscach pracy. Range Extender, zdejmowany i wymienny generator dostosowany do wszystkich modeli PULSEO*, zapewnia większą elastyczność i autonomię w miejscach bez dostępu do źródła energii elektrycznej.

*dostępny w modelu HA16 E PRO
**dostępny w opcji

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ