Głowice frezujące MB Crusher

Ocena: 5
11253

Zbliża się koniec 2023 roku: to czas, w którym tylko niezbędny osprzęt, taki jak głowice frezujące MB Crusher, mogą dosłownie utorować drogę do nowego roku. Tunele, sieci drogowe, sieci hydroelektryczne, wykopy i profilowanie nowych tuneli: wszystkie te miejsca pracy wymagają precyzji, szybkości, mocy i ciągłości. Na tych właśnie placach budowy frezy MB Crusher pozwalają obniżyć koszty, skrócić czas i uprościć zarządzanie pracami. Wraz z końcem roku zaczynamy również robić dobre postanowienia na ten nadchodzący rok. Zobaczmy, jak nasi klienci ułatwili sobie pracę na placu budowy, zmieniając sposób pracy dzięki osprzętowi MB Crusher.

 

Światło na końcu tunelu – nie tylko frezujemy skały ale eliminujemy każdą przeszkodę

6 dni i 1 500 m3 wyfrezowanego tunelu. To właśnie uzyskał nasz chorwacki klient, gdy ujawnił swoją tajną broń, frezarkę MB Crusher MB-R500 zainstalowaną na jego Takeuchi TB290. Odnowił on stary słoweński tunel w Ploče: gdyby potraktował biały dalmatyński kamień młotem hydraulicznym, zajęłoby to ponad miesiąc pracy i nie uzyskałby gładkich, jednolitych ścian.

Większy model frezy hydraulicznej, MB-R800, w Nepalu pomaga w przyśpieszeniu prac. Zainstalowany na Volvo EC210, ukończył projekt Hydro Power w bardzo krótkim czasie, budując drogę o szerokości 7 metrów i tunel o długości 6,5 kilometra, szerokości 3,5 metra i wysokości 4,5 metra. Głowice frezujące mogą pracować w ograniczonych przestrzeniach, a dzięki niskim wibracjom wszystkich modeli MB Crusher, znacznie ułatwiają zarządzanie pracami budowlanymi.

https://vimeo.com/876302498

Skracaj odległości – zrób miejsce dla wody

W Indiach wszystko robi się na wielką skalę. Od jednej z największych zapór w kraju odchodzi kilka kanałów irygacyjnych, dostarczających wodę dla rolnictwa, hodowli zwierząt i wielu rodzajów działalności gospodarczej. W ramach ambitnego projektu poszerzenia i utrzymania tych kanałów irygacyjnych, nasz klient rozważał użycie młota hydraulicznego, rozwiązanie, które później odrzucił ze względu na potrzebę precyzji wymaganej przez projekt. Precyzji, którą może zagwarantować freza MB-R, wyposażony w system podwójnego silnika z napędem bezpośrednim ( Direct Drive Twin Motor System), zdolna do kalibrowania siły frezowania i rozprowadzania jej w obu bębnach. Dzięki frezie hydraulicznej MB-R800 osiągnięto wszystkie cele wyznaczone dla projektu: precyzję frezowania i wysoką produktywność w przypadku średnio twardych skał.

Będąc pod wrażeniem wydajności i pracy MB-R800, klient zakupił 5 kolejnych maszyn, które wykorzystał do pracy na ponad 8 kilometrami sieci nawadniających.

https://vimeo.com/859773013

Napraw problem – po co martwić się złymi drogami, skoro można wyeliminować ten problem ?

Na wiadukcie w Custonaci w prowincji Trapani, na Sycylii konieczne jest frezowanie zarówno asfaltu, jak
i betonu w celu obniżenia poziomu, a następnie uproszczenie wszystkich operacji zbrojenia w celu naprawy krawężnika. Problem został rozwiązany poprzez zainstalowanie na minikoparce Komatsu PC50, najmniejszego modelu w gamie frez MB Cusher : MB - R500.

Krótko mówiąc, gdy jest do wykonania praca, frezy hydrauliczne MB Crusher są bardzo skutecznym narzędziem, zwłaszcza jeśli chodzi o precyzyjne prace wykończeniowe i profilowanie: działają na powierzchni drogi, usuwając asfalt w celu późniejszego odnowienia nawierzchni, profilując wszelkie wystające głazy i wykopując skalisty teren pod budowę nowych dróg. Pracują w sposób ciągły, zapewniając większą wydajność. Niski poziom wibracji i hałasu pozwala im również na pracę w zaludnionych obszarach i historycznych centrach miast.

https://vimeo.com/852246762

‌Oto propozycja noworocznych postanowień: spróbuj zmienić sposób pracy na placu budowy, aby prace infrastrukturalne przebiegały sprawnie i bez opóźnień.
Zaopatrz się w osprzęt MB Crusher, aby rok 2024 był łatwiejszy i spokojniejszy.

Źródło: MB Crusher

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ