Frezarki CAT PM600 i PM800 - większa produktywność wykonawcy dzięki systemowi VisionLink Productivity

Ocena: 5
1905

System VisionLink Productivity pomaga monitorować pracę zasobów i zarządzać nimi, aby zmaksymalizować wydajność. Dostarcza danych dotyczących maszyny i miejsca pracy w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Pozwala na zwiększenie rentowności dzięki podwyższeniu efektywności i obniżeniu kosztów eksploatacji.

 

 

 

Platforma internetowa VisionLink® Productivity do frezarek do nawierzchni dostarcza danych dotyczących maszyny i miejsca pracy w czasie zbliżonym do rzeczywistego, aby zwiększyć produktywność wykonawcy. System VisionLink Productivity dostępny do frezarek do nawierzchni Cat® PM620, PM622, PM820, PM822 i PM825 gromadzi, analizuje i podsumowuje szczegółowe dane, takie jak czas oczekiwania na ciężarówki, czas frezowania i jazdy w miejscach pracy, a także odległość frezowania, spalone paliwo i mapowanie cykli. Dzięki temu wykonawcy otrzymują informacje analityczne dotyczące produktywności w miejscu pracy oraz wykorzystania sprzętu.

System VisionLink Productivity wyświetla dane z na łatwych do przeglądania pulpitach, zapewniając wiele sposobów przeglądania szczegółowych informacji oraz kluczowych wskaźników efektywności (KPI). Wykonawcy mogą szybko śledzić czas i odległości frezowania w każdym dniu, a także wizualizować nadmierną jazdę, małe prędkości frezowania oraz przerwy w pracy. Szczegółowe raporty eliminują konieczność ręcznego gromadzenia danych. Są dostępne w formatach PDF, Excel i CVS, a ponadto można zaplanować ich wysyłanie pocztą elektroniczną.

Ta efektywna metoda raportowania pozwala wykonawcom mierzyć wydajność etapów cyklu, śledzić i eliminować niepotrzebne zużycie paliwa, a także porównywać dane między zmianami, maszynami i projektami. Identyfikując i redukując zbędne czasy oczekiwania, firmy mogą uzyskać dłuższe, wydajniejsze cykle frezowania, zwiększyć dokładność szacowania przy przyszłych projektach oraz poprawić rentowność dzięki podwyższeniu efektywności i obniżeniu kosztów eksploatacji.

Oparty na chmurze system VisionLink Productivity jest dostępny z dowolnego miejsca przy użyciu urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera stacjonarnego. Gromadzi i podsumowuje dane z systemów telematycznych maszyn oraz dotyczących miejsca pracy, zapewniając wgląd w pracę całego sprzętu w lokalizacji niezależnie od jego marki. Do systemu VisionLink Productivity można w całości włączyć floty sprzętu różnych marek OEM.

Aby uzyskać więcej informacji o systemie VisionLink Productivity do frezarek do nawierzchni Cat z serii PM600 i PM800, skontaktuj się z dealerem Cat lub odwiedź stronę www.cat.com.

Źródło: Caterpillar

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyNajczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ