CASE zaprezentuje specjalną ładowarkę kołową dla wojska na międzynarodowej wystawie Eurosatory

Ocena: 0
1687

CASE Construction Equipment z przyjemnością zaprasza do odwiedzenia stoiska firmowego podczas nadchodzącej 28. edycji targów Eurosatory, która odbędzie się w Villepinte (przedmieścia Paryża) w dniach 17–21 czerwca br.

 

Targi Eurosatory to długo oczekiwane wydarzenie stanowiące dla profesjonalistów platformę do wymiany pomysłów i odkrywania najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa.


Dążąc do wprowadzania innowacji i zaspokajania różnorodnych potrzeb branży budowlanej, CASE zaprezentuje na swoim stoisku w hali 5B - D189 ładowarkę kołową specjalnie zaprojektowaną do zagranicznych operacji wojskowych, oferowaną z malowaniem wymaganym przez wojsko i szeroką gamą opcji. Ponadto odwiedzający będą mogli zapoznać się z pełną prezentacją modelu maszyny.


„Jesteśmy szczęśliwi z możliwości zaprezentowania tej ładowarki kołowej na zbliżającej się, międzynarodowej wystawie Eurosatory” – powiedział Graziano Cassinelli, dyrektor ds. sprzedaży na rynku europejskim w CASE Construction Equipment. „Ładowarki kołowe CASE reprezentują dążenie firmy do doskonałości w produkcji maszyn budowlanych”.

Prezentowana ładowarka kołowa CASE została zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom projektów budowlanych, i łączy w sobie moc, produktywność i niezawodność. Malowanie wojskowe i wsporniki do transportu lotniczego nie tylko dodają atrakcyjności wizualnej, ale także podkreślają solidne możliwości, zdolność do adaptacji i wszechstronność maszyny.


- Z niecierpliwością oczekujemy gości na stoisku firmowym, na którym będziemy chcieli zaprezentować funkcje i możliwości naszej ładowarki kołowej, a także rozwiązania techniczne dla sił zbrojnych - dodała Valentina Versino, menedżer ds. kluczowych klientów z regionu Europy. - To bardzo wyczekiwany moment dla CASE Construction Equipment, ponieważ stale się rozwijamy i dostarczamy rozwiązań, które pozwalają naszym klientom pewnie stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom.

Źródło: CASE CONSTRUCTION EQUIPMENT

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ