Bobcat wprowadza rewolucyjną sprężarkę powietrza z rozwiązaniem FlexAir

Ocena: 5
3319

Najbardziej wszechstronna sprężarka przenośna w branż.

 

 

Po wprowadzeniu na początku 2024 r. nowej linii przenośnych agregatów Bobcat, firma wprowadziła nową przenośną sprężarkę powietrza PA12.7v. Linia Bobcat powstała w wyniku rebrandingu linii Doosan Portable Power, wraz z jej niezrównanym dziedzictwem ponad 100 lat wyjątkowych sukcesów na tym rynku.  

PA12.7V to sprężarka o zmiennym ciśnieniu, wykorzystująca system o nazwie FlexAir, pozwalający na pracę w zakresie od 5,5 do 12,1 bar i zapewniający wydajność zasilania czystego powietrza od 5,2 do 7 m3/min.

Rozwiązanie FlexAir – stworzone do wszechstronności

Nowatorskie rozwiązanie FlexAir pozwala na wykorzystywanie dużego zakresu ciśnień zapewnianego przez sprężarkę – użytkownik może płynnie ustawiać ciśnienie sprężarki PA12.7v z panelu sterowania. Panel sterowania jest wygodnie umieszczony i intuicyjny w użyciu, dzięki czemu operator może od razu zabrać się do pracy, wykorzystując układ zmiennego ciśnienia i przepływu FlexAir do regulacji otrzymywanego powietrza przy użyciu przycisków.

FlexAir sprawia, że PA12.7V to jedna z najbardziej wszechstronnych sprężarek w branży, co pozwala na stosowanie jej w najróżniejszych zastosowaniach. Dzięki zmiennej wydajności powietrza tę samą sprężarkę można wykorzystywać w różnych pracach, od budownictwa ogólnego i zasilania ręcznych narzędzi pneumatycznych po obróbkę strumieniowo-ścierną, testowanie ciśnieniowe rurociągów, czyszczenie przemysłowe, spawanie, zraszanie betonu i wdmuchiwanie kabli optycznych.

Cała gama opcji ułatwia uzyskanie ogromnej wszechstronności zapewnianej przez tę maszynę. Jeśli zadanie wymaga, by maszyna była wyposażona w chłodnicę końcową, smarownicę, chwytacz iskier, generator lub inne z dostępnych opcji, przenośna sprężarka PA12.7v może znaleźć tam zastosowanie. Nowy model zapewnia większą wszechstronność w przypadku zamontowania opcjonalnego wbudowanego generatora 6 lub 8,5 kVA, ponieważ sprężarka i generator mogą pracować jednocześnie ze 100% wydajnością.

Solidna i łatwa w utrzymaniu

Podobnie jak wszystkie produkty z linii przenośnych urządzeń zasilających, sprężarka przenośna PA12.7v została wykonana tak, by wytrzymała pracę przy najróżniejszych zastosowaniach w najtrudniejszych warunkach. Mocna, lekka pokrywa polimerowa nowej sprężarki PA12.7v daje się otworzyć w zakresie 90 stopni, pozwalając na łatwy dostęp do najważniejszych podzespołów i punktów konserwacji. Wszystkie obszary zaprojektowano tak, aby ułatwić przeglądy, konserwacje i naprawy. Okresy serwisowe niektórych podzespołów wydłużono, aby zwiększyć czas pracy bez przestojów i zmniejszyć koszty konserwacji.

Centralne spusty cieczy również ułatwiają konserwację, skracając czasy przestojów, a dwupłaszczowa podstawa 110% zapobiega wyciekom cieczy do środowiska, dając większą pewność bezpieczeństwa. PA12.7v jest ogólnie łatwa do konserwacji, ma trwałą konstrukcję i niezawodny silnik.

Zaprojektowana z myślą o operatorze

Sprężarka przenośna PA12.7v została zaprojektowana z uwzględnieniem potrzeb operatora i zapewnia kilka dodatkowych funkcji zewnętrznych, takich jak podwozie o zmiennej wysokości, zewnętrzne elementy ochronne, łańcuchy zabezpieczające oraz szpula węża montowana na pokrywie, które pozwalają użytkownikom osiągać więcej każdego dnia.

PA12.7v to część szerokiej gamy urządzeń zasilających Bobcat, która obejmuje szeroki wybór przenośnych agregatów i sprężarek do użytku w najróżniejszych branżach, od wypożyczalni sprzętu, poprzez rozbiórki, budownictwo, przemysł wydobywczy aż po przemysł ogólny.

Dzięki najnowszym produktom, takim jak PA12.7v, Bocat wciąż zwiększa wybór przenośnych urządzeń zasilających dostępny dla klientów na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.bobcat.com

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ