Bobcat wprowadza nową linię kosiarek do profesjonalnego użytku

Ocena: 5
2993

Bobcat wchodzi na rynek z trzema konfiguracjami kosiarek samojezdnymi, stojącymi i prowadzonymi.

 

 

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu Bobcat zapewniają wyjątkową stabilność, dając niezachwianą pewność niezależnie od prędkości wykonywanego manewru. Szeroki rozstaw osi i niski środek ciężkości sprawiają, że maszyny te są niezawodnym towarzyszem operatorów w każdym zastosowaniu związanym z koszeniem. Kosiarki Bobcat, wyposażone w cały szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo, zapewniają doskonałe wyniki i pewność działania”.

Efektywna precyzja: Przewaga Bobcat w kosiarkach

Kosiarki Bobcat mają zapewnić przyjazne użytkowanie, łącząc intuicyjne sterowanie z wyjątkową wydajnością cięcia. Są one dostępne w różnych konfiguracjach, z różnymi platformami tnącymi i układami do ściółkowania i zbierania. Szczególną uwagę poświęcono trwałej konstrukcji i łatwej konserwacji, co zapewnia doskonałe rezultaty w szerokim zakresie zastosowań związanych z koszeniem na dowolnym terenie.

Daniele Paciotti dodał: „Prosty i intuicyjny układ sterowania sprawia, że zapoznanie się z obsługą nowej kosiarki Bobcat nie zajmuje wiele czasu. Operatorzy mogą poruszać się po trawnikach z precyzją i pewnością, bez wysiłku omijając przeszkody takie jak drzewa lub słupy. Trwała i solidna konstrukcja ogranicza zużycie wszystkich podzespołów i ułatwia wykonywanie konserwacji okresowej. Wydłuża to żywotność maszyny i obniża całkowity koszt eksploatacji”.      

Cztery nowe modele kosiarek Bobcat

Komercyjny model samojezdny ZT3000

Kosiarka o zerowym promieniu skrętu ZT3000 z godnym zaufania silnikiem Kawasaki z serii FT o mocy 20-24 KM i hydrostatyczną przekładnią zintegrowaną Hydro-Gear, zapewnia niezawodność i prędkość do 12,8 km/h, pozwalając szybciej radzić sobie z trawnikami. Kosiarkę można wyposażyć w platformę tnącą TufDeck Pro 122 cm (48 in), 132 cm (52 in) lub 155 cm (61 in) z profesjonalnej klasy podzespołami zapewniającymi najwyższą trwałość i wysoką jakość cięcia. Maszyna jest również dostępna z zestawem do ściółkowania.

Profesjonalny model samojezdny ZT3500

Kosiarka o zerowym promieniu skrętu ZT3500 z konstrukcją zapewniającą wygodną konserwację i komfort koszenia przez cały dzień, to doskonała maszyna dla każdego, kto chce się zmierzyć z najtrudniejszymi obszarami trawników. Maszyna jest wyposażona w silnik Kawasaki z serii FT o mocy 24 KM oraz przekładnię Hydro-Gear zapewniającą jeszcze większą prędkość do 16 km/h. W połączeniu z wygodnym fotelem z zawieszeniem mechanicznym i regulacją masy operatora, konstrukcją ROPS w standardzie, dwoma zbiornikami paliwa i trwałą platformą tnącą TufDeck Pro maszyna ta jest doskonałym partnerem dla profesjonalistów zajmujących się utrzymaniem terenu. Maszynę można wyposażyć w zestaw do ściółkowania i zbierania, co zwiększa jej uniwersalność.

Profesjonalna kosiarka stojąca ZS4000

Możliwość wjazdu w ciasne obszary i szybkiej jazdy wokół drzew i kwietników sprawia, że nowa kosiarka stojąca o zerowym promieniu skrętu ZS4000 zapewnia najlepszą w tej klasie wydajność i optymalną widoczność na obszarach o zróżnicowanym układzie, gdzie operator musi częściej wchodzić na kosiarkę i schodzić z niej. Niewielkie rozmiary kosiarki pozwalają umieścić więcej maszyn na przyczepie.

ZS4000, dostępna z silnikiem Kawasaki z serii FT o mocy 20 lub 24 KM do wyboru oraz z hydrostatyczną przekładnią zintegrowaną, zapewnia wystarczający moment obrotowy do pracy przez długie godziny i do płynnego działania z maksymalną prędkością 16,8 km/h. Kosiarkę ZS4000 można wyposażyć w platformę tnącą AirFX 122 cm (48 in), 132 cm (52 in) lub 155 cm (61 in) z deflektorami Air-Gap zapewniającymi lepszy przepływ powietrza oraz z przykręcanymi stalowymi wrzecionami o dużej trwałości. Tną one najbardziej wytrzymałe, najwyższe trawy do jednego rozmiaru dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu podnoszącemu trawę do ostrza w celu zapewnienia gładszego cięcia. Również tę kosiarkę można wyposażyć w zestaw do ściółkowania.

Komercyjna kosiarka prowadzona WB700

Komercyjna kosiarka prowadzona WB700 firmy Bobcat jest wyposażona w potężny napęd hydrauliczny, który ogranicza zmęczenie operatora i minimalizuje naruszanie podłoża. WB700 zapewnia większą precyzję koszenia wokół przeszkód na terenach o gęstej zabudowie. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że kosiarka prowadzona WB700 zajmuje mniej miejsca na przyczepie, więc na miejsce można zawieźć więcej maszyn.

WB700 napędzana jest silnikiem Kawasaki z serii FS o mocy 15,0 lub 18,5 KM do wyboru, zapewniając niezawodną wydajność przez długie pracy przy trudnych zadaniach. Nowatorska hydrostatyczna przekładnia zintegrowana zapewnia płynne i proste działanie z dużym momentem obrotowym i przydatną prędkością do 10,5 km/h. WB700 można wyposażyć w platformy tnące TufDeck 122 cm (48 in) lub 132 cm (52 in) z trwałymi, stalowymi zespołami tnącymi pozwalającymi na cięcie w trudnych warunkach i ciasnych obszarach. Maszynę można również wyposażyć w zestaw do ściółkowania.

Źródło: Bobcat

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ