Bobcat wprowadza nową linię ciągników kompaktowych

Ocena: 5
4971

Na rynku europejskim pojawiła się nowa linia ciągników kompaktowych Bobcat. Ciągniki kompaktowe Bobcat to część oferty Ground Maintenance Equipment przedstawionej przez firmę październiku zeszłego roku. Firma Bobcat, zachęcona sukcesami na rynku północnoamerykańskim, zamierza dołączyć do pierwszej trójki dostawców takiego sprzętu w Europie, do 2027 r. dwukrotnie zwiększając swój wzrost w globalnym rynku sprzętu GME. Poza ciągnikami kompaktowymi oferta sprzętu zagospodarowania terenu w krajach EMEA obejmuje kosiarki i sprzęt do utrzymywania murawy, jak również dostępne już miniładowarki gąsienicowe i przegubowe.

 

 

 

Daniele Paciotti, dyrektor linii produktów GME w Bobcat, powiedział: „Bobcat oferuje trzy platformy ciągników kompaktowych – serie 1000, 2000 oraz 4000 – które obejmują dziewięć nowych modeli od 25 do 58 KM, zaprojektowanych, aby spełniały różne potrzeby klientów w krajach EMEA. Pierwsze dostawy ciągników kompaktowych do naszych dealerów są planowane na luty, w pierwszej kolejności do Włoch, Wlk. Brytanii, Polski i krajów Beneluksu, gdzie nasi dealerzy wykazali wielkie zainteresowanie nową ofertą”.

Kompaktowe ciągniki spełniające wszelkie wymagania

Ciągniki kompaktowe Bobcat to większa produktywność, wszechstronność i niezawodność. Niezależnie od zastosowania, maszyny te pomagają efektywnie wykonywać zadania dzięki solidnej konstrukcji, płynnej pracy, elastycznej konfiguracji i pełnej zgodności z szeroką ofertą osprzętu Bobcat.

Każdy z dziewięciu modeli z linii ciągników kompaktowych Bobcat ma inne rozmiary i moc silnika, z możliwością wyboru przekładni ręcznej lub hydrostatycznej; inne opcje to zaczep trzypunktowy lub cięgła dolne z szybkim opuszczaniem i struktura ochronna (ROPS) lub pełna zamknięta kabina. Wszystkie modele zapewniają całodzienny komfort na przemyślnie zaprojektowanym i przestronnym miejscu pracy. Do tego wyposażone są w klimatyzację (modele z kabiną), fotel amortyzowany, regulowaną kierownicę, łączone pedały i intuicyjne, ergonomiczne elementy sterujące.

Nowe ciągniki kompaktowe, zbudowane według tych samych wysokich standardów produkcyjnych, co cały sprzęt Bobcat, od kilku lat dowodzą swojej wydajności i niezawodności na rynku amerykańskim. Jeśli chodzi o wsparcie posprzedażowe, to rozbudowana sieć serwisowa Bobcat zapewnia klientom wsparcie niezbędne w ich działalności.

Naprawdę wszechstronne i elastyczne 

Te dziewięć modeli tworzy szeroki wybór przemyślanych rozwiązań, z możliwością wyposażenia ich w przyłącza przednie, środkowe i tylne oraz wały odbioru mocy. Mogą one być wyposażone w niezależny WOM, automatyczny WOM, tempomat WOM, tempomat HST lub kontrolę uciągu, zapewniając optymalną produktywność i niezawodność.

Sprawdzony system Bob-Tach jest dostępny w standardzie we wszystkich maszynach z ładowarką przednią, pozwalając użytkownikom łatwo zmieniać różne rodzaje osprzętu Bobcat, dzięki czemu mogą łatwo wykonywać szereg zadań, co zapewnia maszynom większą wartość i przydatność w działalności klientów. Zużycie paliwa ograniczone jest do minimum dzięki funkcji eko-WOM, a łączony pedał kontroluje optymalny napęd z wydajnego trzycylindrowego silnika

Każdy model ciągnika Bobcat jest standardowo wyposażony w napęd na cztery koła. Klienci mogą go łatwo włączać wszędzie tam, gdzie wymaga tego ich praca, i korzystać z doskonałej mocy i przyczepności nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ponadto filozofia Bobcat obowiązuje dla wszystkich zatwierdzonych modeli osprzętu, obejmując homologację, atesty oraz bezproblemowy montaż całej gamy osprzętu montowanego z tyłu, na środku lub z przodu.

Konserwacja dzienna jest prosta dzięki jednoczęściowej pokrywie silnika. Rozbudowana sieć dealerów Bobcat sprawia, że klienci mogą w jednym miejscu liczyć na porady ekspertów, szybki serwis i dostępność części zarówno do maszyn jak i do osprzętu. Duża bezawaryjność i łatwość serwisu nie zmieniają faktu, że każdy ciągnik jest objęty gwarancją na 24 miesiące/2000 godzin.

 

Źródło: Bobcat

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ