Bobcat prezentuje szeroką gamę sprzętu do transportu bliskiego materiałów na targach LogiMAT

Ocena: 5
3684

Na tragach LogiMAT 2024 po raz pierwszy zostanie zaprezentowana pełna linia sprzętu do transportu bliskiego materiałów firmy Bobcat. Globalny rebranding i integracja działu Doosan Industrial Vehicle (DIV) pod marką Bobcat z jego ofertą wózków widłowych i sprzętu magazynowego zapewni jeszcze więcej rozwiązań pomagających klientom Bobcat osiągnąć więcej. Od 1 stycznia 2024 r. cały sprzęt do transportu bliskiego materiałów tej marki jest produkowany w firmowych kolorach Bobcat – białym i pomarańczowym.

 

 

Marka Bobcat jest znana na całym świecie z szerokiej oferty maszyn kompaktowych wykorzystywanych w budownictwie, rolnictwie, kształtowaniu krajobrazu, rozbiórkach i wielu innych branżach. Ładowarki i podnośniki teleskopowe Bobcat, które mogą być wyposażone w osprzęt taki jak widły paletowe, łyżki, chwytaki, chwytaki do bali czy pojemniki wywrotowe często są wykorzystywane do przenoszenia materiałów i prac logistycznych. Dlatego wprowadzenie całej linii spalinowych i elektrycznych wózków widłowych oraz sprzętu magazynowego to naturalne uzupełnienie oferty Bobcat.

Dzięki naszemu nieustającemu zaangażowaniu w innowacje i doskonalenie znacząco rozszerzyliśmy gamę naszych produktów, nie aby tylko spełniać potrzeby naszych lojalnych klientów, ale by również inspirować nowych klientów i umożliwiać im sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom” powiedział Scott Park, dyrektor generalny i wiceprezes Doosan Bobcat. „Nasza rozszerzona oferta rozwiązań pozwala jeszcze większemu gronu klientów osiągać coraz więcej”.

Sprzęt do transportu bliskiego materiałów w LogiMAT

Na targach LogiMAT 2024 ekspozycja produktów Bobcat będzie obejmować spalinowe i elektryczne wózki widłowe, wózki wysokiego składowania oraz sprzęt magazynowy, taki jak paleciaki i sztaplarki. Ekspozycja będzie również obejmować superkompaktowy podnośnik teleskopowy Bobcat TL25.60, który pozwala na pracę w ograniczonej przestrzeni z równie wysoką wydajnością, dzięki niewielkim rozmiarom i doskonałej zwrotności maszyny. 

Sprzęt do transportu bliskiego materiałów na stoisku na LogiMAT obejmuje:

Wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym:

  • D160S-9
  • D50SC-9

Elektryczne wózki widłowe:

  • B25NS
  • B20X-7 Plus
  • B80NS

Wózek wysokiego składowania:

  • BR16J-9

Wyposażenie magazynowe:

  • BPL18S-7 prowadzony wózek paletowy
  • BPR20S-7 samojezdny wózek paletowy
  • Sztaplarka podwójna BDR13S-7
  • Sztaplarka paletowa LSM12N-7

Modele te są reprezentatywne dla produktów z szerokiej oferty sprzętu Bobcat do logistyki i transportu bliskiego materiałów, która obejmuje obecnie różne linie produktów: serię wózków widłowych z silnikami wysokoprężnymi o udźwigu 2–16 t; serię wózków widłowych LPG o udźwigu 2–7 t oraz serię elektrycznych wózków widłowych o udźwigu 1,2–10 t. Ten ostatni segment obejmuje również linię trójkołowych wózków widłowych do prac lekkich 1,2–2 t. Jak wspomnieliśmy powyżej, sprzęt magazynowy obejmuje wózki paletowe, sztaplarki i wózki wysokiego składowania.

Informacje o firmie Bobcat
Od 1958 roku Bobcat daje ludziom możliwość, by zdziałać więcej. Jako wiodący światowy producent sprzętu kompaktowego Bobcat z dumą prezentuje swoje dziedzictwo i reputację zyskane dzięki dostarczaniu inteligentnych rozwiązań pozwalających klientom mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Dzięki wsparciu szerokiej sieci niezależnych dealerów i dystrybutorów Bobcat oferuje szeroką gamę sprzętu kompaktowego, takiego jak ładowarki, koparki, podnośniki teleskopowe, ciągniki kompaktowe, kosiarki, osprzęt, jak również części, inny sprzęt oraz usługi. Marka Bobcat należy do Doosan Bobcat.

Informacje o Doosan Bobcat
Doosan Bobcat to firma należąca do Grupy Doosan. Grupa Doosan to globalna korporacja od ponad wieku z dumą służąca klientom i społecznościom. Doosan Bobcat ma siedzibę w Bundang, w Korei Południowej.

Więcej informacji na temat marki Bobcat oraz jej produktów można znaleźć na stronie www.bobcat.com

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ