BKT prezentuje: nowe opony MULTIMAX MP 538

Ocena: 5
5565

Idealne rozwiązanie na lód i śnieg – nowa opona radialna BKT to połączenie trwałości, wysokiej nośności i doskonałej przyczepności. W ten sposób rośnie linia MULTIMAX – przeznaczona do pracy przy dużych prędkościach i znacznych obciążeniach w zastosowaniach rolno-przemysłowych. Wśród nowości znalazły się także dodatkowe rozmiary w ramach serii MULTIMAX MP 540: 335/80 R 18 i 365/80 R 20.

 

 

BKT wzbogaca swoją linię produktów o MULTIMAX MP 538, czyli nową oponę dla sektora rolniczo-przemysłowego, przeznaczoną do różnych typów maszyn i zastosowań: dla równiarek i ładowarek samobieżnych pracujące na lodzie i śniegu, a także ładowarek teleskopowych, pojazdów uniwersalnych i zamiatarek używanych do utrzymania stanu dróg.

Specjalnie zaprojektowany wzór bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność. Dzięki mocnej stalowej obudowie produkt pozwala na przenoszenie ciężkich ładunków przy dużych prędkościach. MULTIMAX MP 538 to wyjątkowo trwała opona radialna, która jest obecnie dostępna w rozmiarze 405/70 R 20 MPT.

Najnowsza nowość w ofercie firmy BKT powiększa linię opon MULTIMAX, która obejmuje opony idealne do zastosowań rolno-przemysłowych, opracowane z myślą o dużych prędkościach i dużych obciążeniach.

Częścią tej samej oferty jest MULTIMAX MP 540, dla której BKT wprowadziło ostatnio dwa nowe rozmiary: 335/80 R 18 i 365/80 R 20. Jest to opona wielozadaniowa (MPT) przeznaczona do uniwersalnych pojazdów wykorzystywanych w pracach komunalnych i konserwacyjnych. Jej główne cechy to doskonała odporność na przebicia oraz skuteczność na twardych i asfaltowych nawierzchniach. Opona wyróżnia się najlepszymi właściwościami trakcyjnymi i wytrzymałym karkasem, który umożliwia przewożenie ciężkich ładunków przy dużych prędkościach.

 

W rodzinie opon MULTIMAX znajdziesz wiele różnych wzorów, w tym następujące wyjątkowe, uniwersalne produkty:

  • MULTIMAX MP 513 dla pojazdów uniwersalnych. Dzięki mocnej, stalowej obudowie umożliwia przenoszenie ciężkich ładunków przy dużych prędkościach. Ponadto zapewnia doskonały komfort jazdy i przyczepność, a także posiada doskonałe właściwości samoczyszczące.

  • MULTIMAX MP 527 to uniwersalny produkt do ładowarek teleskopowych i kompaktowych w zastosowaniach rolniczych. Mocne ściany boczne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną stabilność, a specjalna mieszanka sprawia, że są niezawodne i odporne na przecięcia i rozdarcia.

  • MULTIMAX MP 522 zostały opracowane z myślą o wszystkich operacjach podnoszenia i ładowania w sektorze rolno-przemysłowym i zapewniają maksymalną stabilność i przyczepność. Jest to wysoce wytrzymały produkt dzięki specjalnemu składowi, który czyni go wyjątkowo odpornym.

Te produkty, jak również wszystkie nowości, które poszerzają gamę opon BKT, pokazują, jak nasza międzynarodowa firma zwraca uwagę na potrzeby użytkowników, trendy i rynek, proponując odpowiednie, dopasowane rozwiązania – do wszystkich warunków pracy.

 

Źródło: BKT

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ