Agregaty Pramac

Ocena: 0
3717
Pramac Sp. z o.o. jest oddziałem włoskiego producenta agregatów prądotwórczych. Dostarcza na rynek urządzenia z przedziału od 1 do 2600 kVA.

Fot. Pramac

Produkty tej marki są wyposażone w silniki takich producentów, jak: Honda, Deutz, Yanmar, Perkins, Volvo, Penta czy MTU. Każdy model można skonfigurować wg własnych potrzeb, dodając do niego optymalne rozwiązania i elementy. Pramac oferuje agregaty jedno– i trójfazowe w wersjach otwartych, zabudowanych, wyciszonych, z ręcznym lub automatycznym panelem sterowania. Urządzenia w zależności od mocy i przeznaczenia, mogą posiadać powietrzny, wodny lub olejowy system chłodzenia. Dodatkowo do agregatów oferowana jest pełna automatyka zapewniająca ich poprawne działanie: SZR-y, moduły synchronizujące itp. Każdy agregat wyposażony jest w panel sterujący, monitorujący jego pracę oraz zabezpieczenia powodujące włączenie alarmu lub przerwanie pracy w krytycznej sytuacji. Operator może ponadto na bieżąco kontrolować pracę agregatu, przez obserwację danych pojawiających się na wskaźnikach i wyświetlaczu.

Wszystkie agregaty Pramac doskonale nadają się do zasilania wszelkiego rodzaju urządzeń budowlanych, jak również mogą być wykorzystywane w systemach zasilania awaryjnego.

Źródło: Forum Budowlane, nr 4 (167) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ