Blachodachówki panelowe - czyli gwarancja zachwytu inwestorów

Ocena: 5
3471

Blachodachówki w ostatnich latach awansowały w hierarchii jakościowych pokryć. Dawniej były uznawane za tańszą i gorszą opcję. Teraz uznawana jest za znak jakości i opcję, dającą satysfakcję inwestorom. Dlatego rekomendujemy klientom blachodachówkę panelową, która odznacza się świetnymi parametrami oraz bogactwem wzorów i powłok.

 

 

Blachodachówki panelowe sprawdzą się idealnie na dachach domów jednorodzinnych. Pokryty nimi dach zawsze będzie robił ogromne wrażenie. Blachodachówki panelowe to również gwarancja wytrzymałości. Bez wątpienia wielką zaletą opisywanych blachodachówek jest ich dogodny transport oraz wygoda związana z ich montażem. Do tego dochodzi świetne wykonanie, które zachwyci sznytem wizualnym.

Czy panelówka pasuje na każdy dach?

Domeną dzisiejszego rynku budowlanego jest różnorodność. Dotyczy to również pokryć dachowych, których znajdziemy na rynku bardzo dużo. Zadowoleni będą zarówno minimaliści, jak i ci, którzy cenią rozwiązania nieco bardziej wzniosłe. W ofercie firmy Blachy Pruszyński znajdziemy płaskie panele (ceniona blachodachówka PŁASKA PLUS), blachodachówki, których znakiem rozpoznawczym są pofalowania (REN, LOARA, MODUS), blachodachówki odwołujące się do skandynawskiego stylu (FIORD) oraz blachodachówki, które zadowolą miłośników drewnianych elementów (REGLE).

Panelówki są bardzo cenione przez architektów. W opinii pracowników projektujących domy są one bardzo dobrym rozwiązaniem, które sprawdzi się w przypadku domów utrzymanych w duchu minimalizmu (dom typu stodoła) oraz w realizacjach nowoczesnych i tradycyjnych stylizacji. Blachodachówki panelowe utożsamiane są z duży m urozmaiceniem kolorystycznym. W ofercie znajdziemy klasyczne odcienie, takie jak czarny czy szary. Natrafimy również na bardziej nietypowe barwy, np. zieleń czy błękit. Taka bogata paleta barw daje spore możliwości aranżacyjne oraz jest szansą na realizację wymarzonych koncepcji. Daje to szanse inwestorom na zbudowanie domu podobnego do tych obecnych w okolicy. Blachodachówki panelowe to także możliwość bycia odrębnym, czyli opcja stworzenia domu całkowicie wyjątkowego.

Wielką zaletą panelówek jest fakt, że możemy nimi pokryć niemalże każdy dach. Od tych prostszych jednospadowych, aż po te bardziej rozbudowane wielospadowe. Blachodachówka tego typu sprawdza się nawet w przypadku większego nachylenia dachu (od 17o).

Symbol klasy i znak jakości

Czynniki, takie jak procesy technologiczne czy materiały użyte do produkcji, decydują o tym, przez jak długi czas blachodachówka panelowa zachowa swoje parametry. Producenci mówią, że blachodachówka powinna zachować swoje parametry od 25 do 50 lat. Czas ten zależy od wybranej przez inwestora grubości rdzenia stalowego, rodzaju stali czy warstwy ochronno-dekoracyjnej.

W ofercie firmy Blachy Pruszyński znajdziemy panelówki wyposażone w powłoki, które chronią je przed promieniowaniem słonecznym oraz rdzą. Taka powłoka to również gwarancja ochrony przed swego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Blachodachówki panelowe są również odporne na wysokie temperatury oraz ekstremalne warunki pogodowe. Niestraszne im są upalne dni oraz zimowe śnieżyce.

Blachodachówki panelowe najlepszej jakości znajdziemy u renomowanych producentów, którzy mają na koncie wiele lat doświadczenia na tym wymagającym rynku. Choć koszty czasem mogą wydawać się niezachęcające, warto postawić na sprawdzone firmy, zamiast szukać tańszych rozwiązań u producentów z mniejszym doświadczeniem. Firma Blachy Pruszyński do produkcji swoich blachodachówek stosuje stal najwyższej jakości, która będzie pięknym elementem naszego dachu. Dzięki dokładności i złożonym procesom produkcyjnym udaje się stworzyć produkty, które dają satysfakcję wszystkim inwestorom.

Przystępność i prostota, czyli blachodachówki panelowe w skrócie

W przypadku blachodachówek panelowych możemy mówić o dużej wygodzie, ponieważ do wyliczenia ilości materiału, potrzebujemy jedynie informacji o metrażu powierzchni do pokrycia. Wszystkie elementy są dostępne od ręki, a i z ewentualnym dokupieniem elementów nie będzie żadnego problemu. Panelówka to bardzo wygodna opcja dla inwestorów. Wygodę można uznać za drugie imię panelówek. Jej arkusze są łatwe do przetransportowania oraz odznaczają się lekkością. Są też odpowiednio sztywne, co sprawia, że nie stanie im się krzywda podczas transportu i prac. Praca z nimi przebiega bardzo szybko i nie trzeba zatrudniać dużej ekipy, wystarczy dwójka pracowników! Nie musimy się również męczyć z przycinaniem, a montaż przebiega sprawnie dzięki specjalnym otworom. Ostatnią, bez wątpienia ogromną zaletą blachodachówek panelowych, jest fakt, że dają one możliwość na niemalże całkowitą redukcję odpadu.

Źródło: Blachy Pruszyński

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyNajczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ