Targi Autostrada - święto branży drogowej od 30 czerwca do 2 lipca 2020 w Targach Kielce

Ocena: 5
2119

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego w Kielcach to jedno z najbardziej uniwersalnych wydarzeń poświęconych branży drogowej! Spotkanie obejmuje trzy równolegle odbywające się wystawy: AUTOSTRADA - związana z infrastrukturą drogową, ROTRA - poświęcona pojazdom specjalistycznymi oraz MASZBUD - dedykowana maszynom budowalnym. Zakres branżowy wystaw z pewnością zaspokoi wymagania całego sektora drogowego. Zaprezentowane zostaną nowoczesne maszyny i sprzęt budowlany, materiały i surowce do budowy dróg, innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne oraz specjalistyczne pojazdy i ich niezbędne wyposażenie.

Targom towarzyszy bogaty program wydarzeń towarzyszących: konferencji naukowo-technicznych, seminariów, dyskusji, prezentacji firm oraz debat.  Merytoryczne spotkania odbędą się według trzech grup tematycznych: Drogi Przyszłości;  Gospodarka, biznes, inwestycje oraz Zrównoważona infrastruktura.  

Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw - inicjatywa, która integruje firmy z szeroko pojętej branży pozyskania, przeróbki, transportu i wykorzystania kruszyw. Wśród poruszanych tematów pojawią się zagadnienia dotyczące m.in. nawierzchni z betonu cementowego i betonu konstrukcyjnego w drogowych obiektach inżynierskich oraz reaktywności alkaliczno-węglanowej kruszyw. Merytoryczne konferencje i seminaria poświęcone będą m.in. wymaganiom technicznych w mostownictwie oraz bezpieczeństwu technicznemu maszyn budowlanych i pojazdów.

Wśród wystawców, którzy zadeklarowali są obecność podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego znaleźli się niekwestionowani liderzy rynku. Na wystawie poświęconej infrastrukturze drogowej pojawią się najwięksi producenci mas bitumicznych. Wśród nich są m.in. Lotos Aslfat, Patch Polska Sp z o. o., Nynas. Podczas targów zaprezentowane zostaną również najnowsze modele maszyn i urządzeń dla budownictwa oraz utrzymania i renowacji infrastruktury. Swoją obecność na wystawie MASZBUD potwierdzili się m.in. najwięksi producenci hydraulicznych betonomieszarek samochodowych oraz układarek mas bitumicznych. Na wystawie ROTRA zaprezentowane zostaną specjalistyczne pojazdy użytkowe i ich niezbędne wyposażenie. Swoją obecność zadeklarowali m.in. firma KH-KIPPER oraz SAE SMB Industries.

Stworzona platforma informacyjno-biznesowa pozwoli nawiązać cenne kontakty, zrealizować konkretne cele biznesowe i wdrożyć innowacyjne rozwiązania.  

Na święto branży drogowej zapraszamy od 30 czerwca do 2 lipca 2020, do Kielc!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej targów. Zgłoś swój udział już dziś i spotkajmy się na Autostradzie!

Źródło i zdjęcie: Targi Kielce

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ