Steelwrist zaprezentuje trzecią generację tiltrotatorów

Ocena: 5
3060

13 marca 2024 r. Steelwrist zainauguruje otwarcie nowej siedziby Steelwrist Deutschland GmbH w Hamburgu i jednocześnie zaprezentuje największy i najbardziej innowacyjny produkt w historii firmy. Głównym punktem inauguracyjnym będzie pierwszy model tiltrotatorów Steelwrist trzeciej generacji, który ustanowi standard dla przyszłego poziomu wydajności, bezpieczeństwa i wszechstronności koparki. Po wydarzeniu w Hamburgu wszystkie nowe produkty zostaną zaprezentowane na wystawie Intermat w Paryżu.

 

 

Największa premiera wprowadzenia nowego produktu w historii Steelwrist

Steelwrist jest producentem tiltrotatorów, szybkozłączy i narzędzi roboczych do koparek o globalnym zasięgu i własnej organizacji w 19 krajach. W całej historii firmy zaangażowanie wydajność robót ziemnych dla koparek było głównym celem przy tworzeniu nowych produktów.

Podczas inauguracji Steelwrist po raz pierwszy zaprezentuje tiltrotator trzeciej generacji, który zademonstruje kilka innowacyjnych funkcji zarówno z perspektywy sprzętu, jak i oprogramowania. Obejmuje to nowe technologie w zakresie bezpieczeństwa blokady szybkozłączy i uproszczonej obsługi. W ramach platformy sterowania Quantum zostanie przedstawiona kombinacja nowych komponentów sprzętowych i wskazówek dotyczących instalacji, które przeniosą ułatwiona instalację i zdalne wsparcie na nowy poziom.

 Chociaż tiltrotator trzeciej generacji będzie głównym punktem premiery, w tym samym czasie zostanie zaprezentowanych kilka nowych produktów, w tym między innymi nowa gama lekkich chwytaków i nowa gama zagęszczarek hydraulicznych o niezrównanym stosunku niskiego przepływu oleju do mocy zagęszczania, co uczyni je idealnymi do użycia pod tiltrotatorem. Oprócz nowości związanych z tiltrotatorem trzeciej generacji, systemem sterowania, technologią czujników i narzędziami roboczymi, Steelwrist wprowadzi również nową kategorię produktów, która będzie stanowić uzupełnienie szerokiego portfolio produktów ukierunkowanych na wydajność koparek.

“Do tej pory wielu myślących przyszłościowo właścicieli i operatorów koparek na całym świecie zrozumiało ogromną poprawę wydajności, jaką zapewnia tiltrotator. Jest to oczywiście korzystne zarówno dla konkurencyjności naszych klientów, jak i dla środowiska. Jednak nasze produkty nie tylko zwiększają wydajność koparek, ale także odgrywają kluczową rolę w podejmowaniu wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi, a dzięki naszej trzeciej generacji tiltrotatorów mamy nadzieję ustanowić nowy standard. Wierzę, że będzie to najlepszy tiltrotator, jaki kiedykolwiek został zbudowany, przez kogokolwiek", - mówi Stefan Stockhaus, dyrektor generalny Steelwrist.

Inauguracja noweej siedziby w Niemczech i dalszy globalny wzrost

Wydarzenie będzie również oficjalną inauguracją nowej siedziby Steelwrist w Hamburgu w Niemczech. W 2023 r. utworzono spółkę zależną Steelwrist Deutschland GmbH w celu dalszego wzmocnienia obecności firmy i zdolności do reagowania na rosnący popyt na tym ważnym rynku. Ostatnie ekspansje w Finlandii i Francji pokazują zaangażowanie w spełnianie potrzeb klientów, dzięki lepszemu wsparciu dla dealerów i lokalnym zapasom produktów i części zamiennych.

Nowe produkty na targach Intermat

Po premierze w Hamburgu wszystkie nowe produkty Steelwrist zostaną zaprezentowane na wystawie Intermat w Paryżu we Francji w dniach 24-27 kwietnia 2024 r. Ten międzynarodowy pokaz zaprasza profesjonalistów z branży, wykonawców i operatorów do zapoznania się z innowacjami i zaawansowaną technologią, która definiuje Steelwrist.

Źródło: Steelwrist

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ