Rozdano Europejskie Nagrody Transportowe 2009

Ocena: 0
8199
Europejskie Nagrody Transportowe to wyróżnienia przyznawane przez Daimler AG dla najlepszych przedsiębiorstw logistycznych, z którymi koncern współpracuje.

W tym roku na podium w kategorii samochodów użytkowych znalazła się polska firma STS Centrum Dystrybucji Samochodów.

Koncern Daimler AG wyróżnił Europejską Nagrodą Transportową 2009 (European Carrier Award 2009, ECA 2009) najlepsze europejskie przedsiębiorstwa logistyczne. Nagrody zostały przekazane na spotkaniu ponad 100 firm transportowo-logistycznych, partnerów Daimler AG „Logistyka pojazdów Daimlera w Europie w 2010 r.”, które odbyło się w Muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie.

Pierwsza nagroda w kategorii samochodów osobowych została przyznana firmie Galliker Transport AG ze Szwajcarii za wysokie standardy jakości oraz wzorcowe procedury w centrum przeładunkowym w zakresie obsługi, składowania i technologii. W kategorii samochodów ciężarowych została ponownie nagrodzona firma Helf Automobil-Logistik z Essen. W tym przypadku decydujące były modelowe procesy logistyczne oraz konsekwentne zorientowanie na zapewnienie jakości we wszystkich procesach transportowych związanych z Daimler AG.

Pozostałymi zwycięzcami ECA 2009 w kategorii samochodów osobowych są Frankenbach Automobil Logistik GmbH z heskiego Ginsheim-Gustavsburg – II miejsce oraz Gü nther Möhlmann Spedition und Kfz-Transporte z Neuenburga – III miejsca. Galliker Transport AG zdobyła II pozycję w kategorii samochodów ciężarowych, a polska firma logistyczna STS Centrum Dystrybucji Samochodów stanęła na podium zdobywając brąz.

Europejska Nagroda Transportowa jest przyznawana od 10 lat w kategorii samochodów osobowych i od 6 lat w kategorii samochodów użytkowych.

Źródło: Forum Budowlane, nr 1 (164) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ