Nowe tarcze Bosch

Ocena: 0
3484
Nowe tarcze pilarskie Bosch Expert for Steel wyróżniają się bardzo długą żywotnością i czystym cięciem stali. Właściwości te są zasługą wyjątkowej technologii Lock Technology, która gwarantuje bardzo mocne i trwałe połączenie zębów z korpusem tarczy. Dzięki specjalnej geometrii zęby są głębiej osadzone w korpusie i bardziej odporne na złamanie.

Nowe tarcze pilarskie Bosch Expert for Steel wyróżniają się długą żywotnością i czystym cięciem stali. Właściwości te są zasługą technologii Lock Technology, która gwarantuje mocne i trwałe połączenie zębów z korpusem tarczy
Fot. Bosch


Tarcze przeznaczone są do cięcia wszystkich najpopularniejszych materiałów stalowych, np. profili, prętów profilowanych, prętów pełnych lub rur. Dostępne są w dziesięciu wersjach o różnej wielkości, z różną liczbą zębów i przeznaczone są do pilarek tarczowych oraz ukośnic do cięcia metalu.

Specjalna powłoka Proteqtion minimalizuje tarcie, dzięki czemu tarcza nie nagrzewa się w trakcie pracy. Dodatkowo, powłoka chroni tarczę przed korozją. Korpus tarczy jest wykonany ze stali o twardości HRC 46. Wycinane laserem szczeliny dylatacyjne gwarantują wysoką stabilność tarczy oraz łatwiejszą i cichszą pracę przy niskim poziomie drgań. Dodatkową sztywność zapewnia pierścień obiegowy, który zabezpiecza tarczę przed odkształceniami wskutek ciepła emitowanego podczas pracy.

Forum Budowlane, nr 12 (211) 2013
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ