Mobilność do trzeciej potęgi - Nowy Systainer3 Festool

Ocena: 0
1431

Porządek w miejscu pracy oraz bezpieczny transport narzędzi i akcesoriów, w warsztacie i na placu budowy. Nowa generacja Systainerów zapewnia maksymalną mobilność i zachwyca licznymi praktycznymi i inteligentnymi funkcjami. Nowy Systainer3 został opracowany przez Festool i Tanos we współpracy firmą bott specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości wyposażenia do samochodów. Dzięki temu pasuje on idealnie do nowego wyposażenia bott vario3.

Trzy niskie Systainery3 posiadają praktyczny przedni uchwyt, który umożliwia ergonomiczne przenoszenie blisko ciała.

Jeden Systainer, tysiąc możliwości: Nowy Systainer3 Festool dzięki swojej wszechstronności na nowo definiuje mobilność w pracy i umożliwia maksymalną elastyczność, zarówno w warsztacie, jak i na placu budowy. Nowy Systainer3 został opracowany przez Festool i Tanos we współpracy firmą bott specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości wyposażenia do samochodów. Celem współpracy firm było ułatwienie codziennej pracy profesjonalistom. Wszystkie narzędzia i materiały eksploatacyjne umieszczone w nowym Systainerze³ można perfekcyjnie zintegrować z wyposażeniem vario3, dzięki czemu zawsze są spakowane w przejrzysty sposób i znajdują się w zasięgu ręki, zarówno w warsztacie, w drodze, jak i na placu budowy. Połączenie Systainera3 z wyposażeniem vario3, które umożliwia łatwy załadunek i rozładunek, znacznie przyspiesza transport. Oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy.

Organizacja 3

Kolejną nowością w świecie Systainerów jest nowy Systainer³ Organizer służący do przejrzystego przechowywania drobnych części. Dostępny jest on w dwóch rozmiarach i ma przezroczystą pokrywę, która ułatwia identyfikację zawartości. Do Systainera3 Organizera Festool oferuje różne wkłady, łącznie z siedmioma pojemniczkami na drobne części o różnych rozmiarach. Praktyczność: Systainer3 i Systainer3 Organizer można ze sobą łączyć. W ten sposób maszyna i materiały eksploatacyjne są zorganizowane w najlepszy możliwy sposób w jednym systemie. Oba nowe Systainery można zadokować w prosty sposób dzięki sprawdzonemu elementowi T-LOC obsługiwanemu jedną ręką na kolejnym nowym produkcie: wózku na Systainery3. Wyposażony jest on w cztery uchwyty oraz praktyczne otwory na pasy zaciskowe, a dzięki nośności do 100 kg idealnie nadaje się do zastosowań mobilnych. Nowy Systainer³ można łączyć również z innymi akcesoriami systemowymi Festool, takimi jak odkurzacze mobilne.

Nowy Systainer³ można łączyć również z innymi akcesoriami systemowymi Festool, takimi jak nowy wózek na Systainer³ czy odkurzacze mobilne.

Ekonomiczność3

 „Systainer zawsze był nie tylko skrzynką narzędziową, ale również ważnym elementem systemu transportu i organizacji Festool, który konsekwentnie rozbudowujemy i rozwijamy. Nowy Systainer jest znacznie bardziej uniwersalny, jeśli chodzi o zastosowania“, podkreśla Oliver Seeger, menedżer produktu dla Systainerów w Festool. „Za pomocą elementu T-LOC można połączyć Systainer3 z wieloma innymi produktami systemowymi, w tym z Systainerami starszych generacji. Ponadto, dzięki zintegrowanym prowadnicom, Systainer idealnie pasuje do nowego wyposażenia pojazdu vario3. Oznacza to nie tylko znaczną oszczędność czasu na drodze z warsztatu na plac budowy i z powrotem, ale także bezpieczeństwo podczas transportu, ponieważ żadne niezabezpieczone części ładunku nie mogą się przemieszczać. Wszystko pozostaje na swoim miejscu, nawet w razie wypadku. Bezpieczeństwo jest najważniejsze w przypadku wszystkich naszych produktów.“

Porządek w miejscu pracy oraz bezpieczny transport narzędzi i akcesoriów, w warsztacie i na placu budowy. Nowa generacja Systainerów.

Mobilność3

Cyfra „3“ wskazuje nie tylko na trzecią generację Systainerów, które używane są w branży rzemieślniczej od 1993 roku, ale także na trzy obszary zastosowania: warsztat, transport i plac budowy. Dzięki jednolitemu systemowi pakowania i transportu Systainer³ wszystko może być przechowywane w sposób uporządkowany, perfekcyjnie rozmieszczone i bezpieczne w warsztacie stacjonarnym, jak również na placu budowy. Przy tym nowy Systainer3 jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi starszymi modelami Systainera. Dostępne są Systainery³ o w różnych szerokościach i wysokościach. Trzy niskie Systainery3 posiadają praktyczny przedni uchwyt, który umożliwia ergonomiczne przenoszenie blisko ciała. Nowy Systainer³ można łączyć również z innymi akcesoriami systemowymi Festool, takimi jak nowy wózek na Systainery 3 czy odkurzacze mobilne.

Nowy Systainer3, nowy Systainer3 Organizer oraz nowy wózek na Systainery3 będą dostępne w specjalistycznych sklepach od stycznia 2020 roku.

Źródło i zdjęcia: Festool GmbH

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ