Druga edycja programu Bosch ProTeam

Ocena: 0
17212
W marcu br. rozpoczęła się druga edycja programu Bosch ProTeam, skierowanego do użytkowników elektronarzędzi z niebieskiej linii Bosch.

W edycji ProTeam 2010 firma Bosch zwiększyła asortyment narządzi przeznaczonych do testów
Fot. Bosch


Do programu może przystąpić każdy, kto używa elektronarzędzi w swojej pracy zawodowej. Zgłoszenie uczestnictwa może nastąpić drogą elektroniczną, przez stronę internetową, pocztą lub faksem. Program składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który trwa 2,5 miesiąca, zbierane są zgłoszenia. Po jego zakończeniu wyłonionych zostanie pięciu finalistów, którzy otrzymają wybrane przez siebie elektronarzędzie do przetestowania. Zwycięzcy zostaną poproszeni o wypełnienie kwestionariuszy testowych i odesłanie ich, wraz z relacją zdjęciową lub wideo, na podany adres. Po wypełnieniu ostatniego kroku programu testowane narzędzie stanie się własnością osoby testującej. Dokładny opis etapów programu można znaleźć na stronie www.bosch-pro-team.com.

W nowej edycji programu ProTeam 2010 zwiększył się asortyment narzędzi przeznaczonych do testów. Udostępnione zostały nowe, kompaktowe gwoździarki pneumatyczne GSN 90-34 DK Professional. Profesjonaliści mogą przetestować również gwoździarki do sztyftów GSK 64 Professional i GSK 50 Professional. Poza tym w programie dostępna jest szlifierka akumulatorowa GWS 18 V-LI oraz wyrzynarki GST 150 CE Professional i GST 150 BCE Professional. Inne produkty to piły łańcuchowe, wkrętarka akumulatorowa, wyrzynarki rotacyjne oraz młoty udarowo-obrotowe i udarowe, które będą stopniowo wprowadzane na rynek oraz do programu ProTeam.

Źródło: Forum Budowlane, nr 3 (166) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ