DEVELON otwiera nowy europejski ośrodek szkoleniowy we Francji

Ocena: 5
7627

Firma Develon, dawniej Doosan Construction Equipment, otworzyła nowy europejski ośrodek szkoleniowy w Allonnes w pobliżu Nantes na zachodzie Francji.

 

Ma on zapewnić warunki do odświeżenia i pogłębienia wiedzy i umiejętności personelu dealerów oraz serwisantów firmy i osób prowadzących pokazy, dzięki czemu zwiększy się zadowolenie klientów Develon na rynku europejskim.

Nowy ośrodek szkoleniowy, położony w łatwo dostępnym miejscu w przepięknej, pełnej zamków Dolinie Loary, ma zapewnić odprężające i atrakcyjne otoczenie dla wszystkich korzystających z niego osób.  

Patrice Pesnot, szef szkoleń Develon w Europie, powiedział: Nowy ośrodek szkoleniowy ma na celu zapewnić środowisko umożliwiające uczestnikom poświęcenie czasu produktom Develon, pozwalając im oderwać się od codziennej pracy i skupić się wyłącznie na szkoleniach”.

Ośrodek obejmuje budynek główny z wydzielonymi obszarami, które można przeznaczyć na szkolenia. Poza salami wykładowymi w obiekcie dostępne są również biura, warsztat do szkoleń serwisowych oraz teren zewnętrzny o powierzchni 3000 m2 przeznaczony do testowania maszyn Develon i konkurencji.  

Bezpieczny teren szkoleń

Patrice Pesnot dodał: „Kolejnym aspektem ośrodka szkoleniowego jest zapewnienie bezpiecznego środowiska z pełnym wyposażeniem stwarzającego doskonałe warunki do szkoleń i odzwierciedlającego profesjonalizm firmy Develon, w którym będzie można sprawdzać działanie maszyn nie tylko w warsztacie, ale również w warunkach roboczych na terenie ośrodka.   

Nowy ośrodek szkoleniowy ma pomóc dealerom i pracownikom firmy Develon pogłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności pod każdym względem, ponieważ uważamy, że rozwój osobisty jest podstawą rozwoju działalności firmy. Ośrodek ten ma także w dalszej perspektywie znacznie zwiększyć zadowolenie klientów w całej Europie”.

Działania w nowym ośrodku szkoleniowym obejmują:

  • Szkolenia serwisowe dla dealerów
  • Szkolenia dotyczące produktów dla dealerów
  • Wewnętrzne sesje „Szkolenia dla szkoleniowców”, mające rozwinąć umiejętności instruktorów w regionie  
  • Opracowanie szkoleń, również z wykorzystaniem filmów instruktażowych i innych narzędzi
  • Zajęcia zdalne  
  • Wydarzenia obejmujące promocję firmy Develon w szkołach (we Francji i w UE)  

Więcej niż tylko proste szkolenia

Jak podsumował Patrice Pesnot: „Ośrodek szkoleniowy Develon ma na celu zwiększenie efektywności działań personelu dealerów i firmy dzięki odpowiednim szkoleniom, materiałom i narzędziom zwiększającym zadowolenie klientów. W tym celu wykorzystuje on mocne podstawy naszych dotychczasowych doświadczeń w dziedzinie szkoleń, pozwalając skupić się również na sprzęcie konkurencji dzięki wykorzystaniu aktywnych materiałów szkoleniowych, uzupełnianych pokazami i innymi działaniami wspierającymi dealerów”.

Więcej informacji na temat sprzętu budowlanego firmy Doosan można znaleźć na stronie: www.eu.develon-ce.com i www.maszynybudowlane.pl.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ