Ciężarówka pokazowa Bobcat w czerwcu pojawi się na eRobocze Show

Ocena: 5
1789

Bobcat, producent kompaktowego sprzętu budowlanego, weźmie udział w eRobocze Show w Lubieniu Kujawskim w terminie 7-8 czerwca 2024 r. Legendarna marka zaprezentuje najnowsze modele różnorodnych ładowarek i koparek. Goście nie powinni przegapić pokazu Bobcat Demo, który będzie prowadzony przez miejscowych i zagranicznych prezenterów. Ponadto będą obecni eksperci z firmy Bobcat, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania odwiedzających. Poza tym cztery razy dziennie odbędzie się losowanie nagród!

 

 

Adrian Winnicki, dyrektor okręgu na Polskę w Doosan Bobcat EMEA, powiedział: „Bobcat odwiedza – po raz kolejny! – eRobocze Show, przyciągające klientów z całej Polski. W tym roku z naszej siedziby w Czechach przyjedzie ciężarówka pokazowa Bobcat. Przywiezie najnowsze atrakcje, abyśmy wraz z miejscowymi importerami mogli po prostu zrobić wspaniały pokaz dla wszystkich odwiedzających”.

eRobocze Show to organizowany przez magazyn eRobocze największy pokaz maszyn budowlanych w kraju. Firmę Bobcat będą reprezentować jej przedstawiciele z całej Polski, m.in: ASCO Equipment, Bujak-Maszyny, ATUT Rental, Sar-Pol, Contractus, TKL Progress. Dealerzy Bobcat będą przygotowani, by sporządzić spersonalizowane oferty dla potencjalnych klientów z promocyjnymi cenami obowiązującymi na pokazie.

Co zobaczą goście?

W 2024 r. Bobcat zaprezentuje zarówno najnowsze maszyny, jak i modele sprawdzone przez polskich klientów. Pokaz będzie obejmował: ładowarki o sterowaniu burtowym, kompaktowe ładowarki gąsienicowe, minikoparki, kompaktowe ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, jak również nowe kategorie, takie jak ciągniki kompaktowe czy też lekkie ubijarki. „Za główną atrakcję uważam ciągnik kompaktowy i S650, która w Polsce będzie mieć premierę na eRobocze Show. Wiele z maszyn będzie pokazywanych podczas pracy, aby odwiedzający mogli zobaczyć je w działaniu” – dodaje Adrian Winnicki. 

Bobcat przywiezie maszyny, które będą reprezentować większość z grup produktów, takie jak:

  • Kompaktowe ładowarki kołowe
  • Ładowarki o sterowaniu burtowym
  • Kompaktowe ładowarki gąsienicowe
  • Minikoparki
  • Ładowarki teleskopowe
  • Lekki sprzęt zagęszczający
  • Ciągniki kompaktowe
  • Kosiarki o zerowym promieniu skrętu
  • Sprzęt do utrzymywania trawników

Loteria dla dorosłych i konkurs rysunków dla dzieci

Na stoisku Bobcat odwiedzający będą mogli na różne sposoby wygrać cenne nagrody. Kilka razy dziennie będzie odbywać się losowanie, a także losowanie specjalne z nagrodą dla najmłodszych gości zainteresowanych marką Bobcat. Odwiedźcie nas na eRobocze Show, 7-8 czerwca 2024 r. w Lubieniu Kujawskim.

Informacje o firmie Bobcat

Od 1958 roku Bobcat daje ludziom możliwość, by zdziałać więcej. Jako wiodący światowy producent sprzętu kompaktowego Bobcat z dumą prezentuje swoje dziedzictwo i reputację w dziedzinie dostarczania inteligentnych rozwiązań pozwalających klientom mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Dzięki wsparciu szerokiej sieci niezależnych dealerów i dystrybutorów Bobcat oferuje szeroką gamę sprzętu kompaktowego (m.in. ładowarki, koparki, podnośniki teleskopowe, ciągniki kompaktowe i kosiarki) oraz sprzęt do transportu bliskiego materiałów (min. wózki widłowe i rozwiązania magazynowe), oraz szeroką gamę osprzętu, części oraz usług.

Informacje o Doosan Bobcat

Doosan Bobcat to firma należąca do Grupy Doosan. Grupa Doosan to globalna korporacja od ponad wieku z dumą służąca klientom i społecznościom. Doosan Bobcat ma siedzibę w Bundang, w Korei Południowej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów, osprzętu i usług Bobcat, odwiedź stronę www.bobcat.com.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Polecane firmy

PolecamyNajczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ