Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów
Forum Budowlane 8/2019

Szanowni Czytelnicy

W bieżącym wydaniu miesięcznika warto zwrócić uwagę przed wszystkim na artykuł traktujący o robocie wyburzeniowym. Elektryczne, zdalnie sterowane roboty wyburzeniowe, doskonale nadają się do wykorzystania w miejscach, gdzie nie można użyć standardowego sprzętu z napędem spalinowym. Jeżeli dodamy do tego dużą moc, kompaktowe wymiary i niewielki ciężar własny oraz możliwość użycia różnorodnego osprzętu, otrzymujemy uniwersalny sprzęt, pozwalający na bezpieczne wykonywanie powierzonych prac wyburzeniowych. W naszym redakcyjnym artykule przybliżamy parametry techniczne i zalety robota oraz przedstawiamy pozytywne opinie właściciela po trzech miesiącach użytkowania.

Począwszy od numeru czerwcowego pokazujemy także przykłady zabudów pojazdów ciężarowych z żurawiem samowyładowczym. W zależności od potrzeb istnieje możliwość połączenia ze skrzynią ładunkową różnych modeli żurawi. Z gotowych pojazdów korzystają m.in. hurtownie budowlane i firmy zajmujące się transportem materiałów budowlanych.

W tym wydaniu kontynuujemy publikację artykułów poradnikowych dotyczących diagnostyki podzespołów układu hydraulicznego maszyny budowlanej. Warto pamiętać, że tylko szczegółowe zdiagnozowanie awarii sprawi, że naprawa nie będzie zbyt kosztowna. Aby jednak tak się stało należy skorzystać z usług wyspecjalizowanego serwisu, który dysponuje odpowiednim zapleczem technologicznym oraz kompetentnym zespołem pracowników.

 

Życzę przyjemnej lektury


Artur Kuźmiuk
Redaktor naczelny

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ