Wywrotka z odłączanym żurawiem

Ocena: 5
4814

Do firmy ŻEL-BET SG - jednej z małopolskich firm specjalizujących się w budowie budynków mieszkalnych trafiła unikatowa wywrotka z zabudową KH-KIPPER i żurawiem HMF. Pojazd wyróżnia żuraw zamontowany na specjalnej odłączanej konsoli umożliwiającej pozostawienie go na placu w przypadku niekorzystania i  uzyskanie tym samym większej ładowności.

 

 

ŻEL-BET SG zajmuje się budową jednorodzinnych i wielorodzinnych budynków mieszkalnych, obiektów usługowych, handlowych, biurowych i przemysłowych, remontami i modernizacją obiektów i budynków oraz kompleksowym wykończeniem wnętrz.

Samochód cechuje niezwykła uniwersalność - dzięki niemu kilka pojazdów można zastąpić jednym. Może służyć do transportu materiałów budowlanych wraz z ich rozładunkiem, transporcie gabarytów, a nawet materiałów sypkich. Po odpięciu żurawia i wykorzystaniu samochodu jako wywrotki zwiększa się jego ładowność. Skrzynia z wywrotem na 3 strony wyposażona jest w lewą burtę hydrauliczną oraz tylną burtę z funkcją automatycznego otwierania wraz z pneumatycznym szuflą zsypową. Demontaż i montaż konsoli do podwozia umożliwiają sworznie blokujące oraz szybkozłącza przewodów elektrycznych I hydraulicznych żurawia.

 

Źródło: KH KIPPER

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ