Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Systemy Konecranes w praktyce

Ocena: 0
1787
Rozmowa z Waldemarem Wydrą kierownikiem marketingu Budownictwo Mieszkaniowe i Kubaturowe Precon Polska Sp. z o.o.

Forum Budowlane: Czym zajmuje się firma Precon Polska?

Waldemar Wydra:
Precon Polska Sp. z o.o. jako producentem prefabrykatów żelbetowych i sprężanych dostarcza swoje produkty dla trzech sektorów: budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe oraz rolnicze. Naszymi sztandarowymi produktami są prefabrykowane zbiorniki przemysłowe przeznaczone miedzy innymi dla oczyszczalni ścieków i rezerwuarów wody pitnej. Bardzo ważnym punktem w naszej ofercie są prefabrykaty dla rolnictwa: zbiorniki na płynne odchody zwierzęce oraz podłogi szczelinowe niezbędne w produkcji zwierzęcej. Naszą ideą jest oferowanie klientom kompleksowych rozwiązań systemowych, dlatego nie ograniczamy się tylko do produkcji elementów żelbetowych.


FB: Co zdecydowało, że wybrane zostały suwnice z oferty Konecranes?

WW: Jako firma z branży budowlanej mamy świadomość jak ważna jest współpraca z solidnym i doświadczonym partnerem. Dlatego też poszukując systemów dźwignicowych dla nowej hali produkcyjnej skupialiśmy się na dostawcach oferujących kompleksowe rozwiązania z referencjami. Takim właśnie parterem jest dla nas firma Konecranes.


FB: Jak urządzenia te sprawdzają się w praktycznym użyciu? Do czego są wykorzystywane?

WW:
Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że nasz wybór dostawcy był słuszny, a bezawaryjna i zgodna z naszymi oczekiwaniami praca urządzeń jest tego potwierdzeniem. Obecnie intensywnie użytkujemy urządzenia dźwignicowe do produkcji wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych w nowej hali produkcyjnej.


FB: A jeżeli chodzi o serwis. Jak przebiega współpraca z firmą Konecranes?

WW: W trakcie realizacji zadania współpraca pomiędzy naszymi firmami przebiegała bez najmniejszych problemów. Obecnie eksploatowane urządzenia pracują bezusterkowo, więc nie mieliśmy okazji korzystać z usług serwisu Konecranes.


FB: Dziękujemy za rozmowę.

Źródło: Forum Budowlane, nr 2 (165) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: