Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Systemy Delta

Ocena: 0
2359
Delta jest jednym z czołowych producentów rusztowań w Polsce. Działa w sektorze budowlanym od kilkunastu lat, stale poszerzając zakres swej oferty tak, aby nadążała za potrzebami współczesnego rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tworzy optymalne i indywidualne rozwiązania, które zostały docenione przez największe przedsiębiorstwa budowlane w Polsce.

Rusztowania Delta produkowane są w Polsce i z polskiej stali
Fot. Delta

Obecnie w programie produkcyjnym znajdują się cztery systemy rusztowań Delta: Delta 70, Delta 73, Delta B70, Delta 65.

Należy nadmienić, że system rusztowań fasadowych Delta 70 posiada Certyfikat Bezpieczeństwa „B” wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Spełnia wymagania norm i przepisów obowiązujących zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej.


Zakład Konstrukcji Drewnianych Nr 1
Fot. Delta


Rusztowania Delta produkowane są z polskiej stali, w polskich zakładach. Główny nacisk, podczas ich projektowania położono na szybki i prosty montaż, łatwy transport i składowanie. Do montażu wystarczają jedynie dwie osoby. Rusztowania można dopasować do żądanego kształtu remontowanego lub budowanego obiektu. Cechują się elastycznością wykorzystania skrajnych pól (przebudowa, przemieszczanie) oraz wytrzymałą konstrukcją. Duża ilość elementów dodatkowych powoduje, że system Delta może mieć najróżnorodniejsze zastosowania i sprostać nawet najbardziej skomplikowanemu kształtowi elewacji budynku.


Zakład Konstrukcji Stalowych Nr 2
Fot. Delta


Obecnie Grupę Delta tworzą cztery jednostki: Delta – firma handlowa, Victoria – zajmująca się montażem oraz Zakład Konstrukcji Drewnianych Nr 1 i Zakład Konstrukcji Stalowych Nr 2. Taka struktura zapewnia pełną kontrolę nad procesem technologicznym wytwarzania produktu końcowego.
Dzięki ciągłemu unowocześnianiu i udoskonalaniu produkcji, poszczególne elementy rusztowań spełniają coraz bardziej restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa. W pracy nad aktualnymi i nowymi elementami Delta wykorzystuje najnowocześniejsze oprogramowanie do projektowania. 

Forum Budowlane, nr 10 (197) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: