System szalunkowych form tekturowych

Ocena: 5
4369
Zakład Produkcji Opakowań Tarnopak jest producentem systemu szalunkowych form tekturowych. W ramach tego systemu oferuje: szalunki tekturowe, ozdobne betonowe bazy i głowice kolumn, elementy zbrojenia i opaski ułatwiające pionową stabilizację szalunku.

Szalunki ZPO Tarnopak mogą być wykorzystane m.in. do wykonywania kolumn o przekroju kołowym, różnej średnicy i długości

Rys. ZPO Tarnopak


Szalunki ZPO Tarnopak służą do wykonywania podpór, słupów i kolumn betonowych lub żelbetowych o przekroju kołowym, stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, są to gotowe do użycia produkty, łatwe w montażu, demontażu i utylizacji. Są lekkie, pokryte od wewnątrz warstwą zapobiegającą przywieraniu betonu do formy. Przy zastosowaniu ozdobnych baz i głowic pozwalają na wykonanie kolumn stylizowanych.

Gama produktów ZPO Tarnopak obejmuje szalunki o średnicach od 10 do 80 cm, i standardowych długościach: 2; 2,5; 3; 3,5 m.

Inne długości (również powyżej 4 m) oraz średnice są dostępne na specjalne zamówienie. Wszystkie produkowane szalunki posiadają certyfikat bezpieczeństwa.

Na tuby kartonowe Tarnopak udziela 3 miesięcznej gwarancji. Cena waha się od 16 do 100 zł/m (w zależności od średnicy tuby).

Szalunki ZPO Tarnopak wyróżnia wysoka jakość wykonania. Zostało to docenione nie tylko przez firmy wykonawcze. ZPO Tarnopak otrzymał za szalunkową formę tekturową okrągłą nagrodę – „Srebrny Kask” Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa (w 2000 r.), „Złotą Syrenkę” Warszawskich Targów Budowlanych i Nieruchomości (w 2001 r.) oraz wyróżnienie na XIII Międzynarodowych Targach Budownictwa Tarbud Wiosna 2001.

Od 2003 roku w zakładzie funkcjonuje system zarządzania jakością wg
ISO 9001 oraz system zarządzania środowiskiem wg ISO 14001. Dodatkowo, w roku 2007 roku firma uzyskała certyfikat spełniania wymagań NATO wg normy AQAP 2120. 

Źródło: Forum Budowlane, nr 1 (164) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ