Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Rozsypywacze Trans-Masz DRG

Ocena: 0
2057
Rozsypywacze grysu typu DRG produkowane są przez firmę Trans-Masz S.A. Dostępne są w dwóch wersjach: DRG 2 o szerokości 3 m i pojemności skrzyni 1,7 m3 oraz DRG 3 o szerokości 3,5 m i pojemności 2 m3. Maksymalna wydajność urządzeń wynosi odpowiednio 125 i 140 t/h. Regulacja szerokości rozsypu następuje skokowo co 250 mm. Rozsypywacze przeznaczone są do rozkładania grysów frakcji: 2/5, 5/8, 8/11, 11/16 lub innych materiałów sypkich nie zbrylających się. Zaletami rozsypywaczy Trans-Masz jest funkcjonalność, mobilność oraz łatwa obsługa.

Rozsypywacz grysu Trans-Masz DRG 2 podczas pracy
Fot. Trans-Masz


Rozsypywacze współpracują z ciągnikiem rolniczym lub skrapiarką nawierzchni. Wyposażone są w automatyczny uchwyt, do którego wczepiana jest wywrotka jadąca tyłem
z wbudowaną belką o przekroju okrągłym. Podczas pracy zostają sprzężone z nośnikiem za pomocą zaczepu holowniczego. Sterowanie jest pneumatyczne i odbywa się z pomostu roboczego.

Do tej pory Trans–Masz wyprodukował i sprzedał ponad 100 sztuk rozsypywaczy grysu typu DRG 2 i 3. Trafiły one do odbiorców zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Źródło: Forum Budowlane, nr 11 (186) 2011

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: