Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Profesjonalny sprzęt do wyburzeń

Ocena: 0
2394
Firma Drogmasz została założona w 2001 roku przez Klaudiusza Schutz, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży maszyn budowlanych, a w szczególności urządzeń do wyburzeń. Drogmasz jest autoryzowanym przedstawicielem holenderskiej firmy Hydraram w zakresie sprzedaży i serwisu profesjonalnego sprzętu wyburzeniowego.

Fot. Drogmasz

Siedziba firmy Drogmasz mieści się w Gliwicach, a oddziały w Radomiu i Gdańsku. Profil działalności obejmuje sprzedaż nowych i używanych maszyn, części do nich oraz serwis i wynajem urządzeń wyburzeniowych. Ponadto firma wykonuje wszelkie modernizacje instalacji hydraulicznych służących do zasilania tego rodzaju urządzeń (w tym montaż od podstaw instalacji: młotów, nożyc i itp.). Oferta firmy Drogmasz kierowana jest m.in. do kopalni kruszyw, firm zajmujących się wyburzeniami oraz firm budowlanych związanych z budową dróg i autostrad.

Długoletnie doświadczenie na rynku maszyn budowlanych jest głównym atutem firmy, której rzetelna wiedza gwarantuje profesjonalną obsługę w trakcie sprzedaży i podczas czynności serwisowych. Zróżnicowany asortyment pozwala na przygotowanie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W ofercie firmy znajdziemy takie urządzenia jak: młoty wyburzeniowe, szczęki kruszące z obrotem i bez obrotu, nożyce do betonu, chwytaki do gruzu, uniwersalne nożyce tnąco-kruszące, jak również nożyce do złomu i płyty wibracyjne.


Fot. Drogmasz

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów firma rozpoczęła prace nad uruchomieniem 24-godzinnego serwisu, który pozwoli na szybką reakcję i brak przestojów podczas wykonywania przez nich powierzonych zadań. Pracownicy serwisu dysponują odpowiednio wyposażonymi samochodami, co umożliwia usuwanie większości awarii bezpośrednio na placu budowy.

W przypadku braku możliwości naprawy urządzenia na miejscu, zostaje ono przetransportowane do zakładu, gdzie każdy z jego elementów poddawany jest szczegółowej weryfikacji. Remont urządzenia zawsze kończy się montażem na maszynie, podczas którego jest ono sprawdzane i regulowane, a operatorzy ponownie szkoleni.

Drogmasz wykonuje naprawy większości sprzedawanych na rynku polskim urządzeń hydraulicznych, montowanych również na wysięgnikach koparek. Oferuje usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie pracy ze sprzętem. W celu kompleksowej obsługi Drogmasz, podjął współpracę z firmami leasingowymi i świadczy pomoc w szybkim i bezpiecznym uzyskaniu finansowania na oferowany sprzęt, a także umożliwia zostawienie w rozliczeniu starego urządzenia.

Źródło: Forum Budowlane, nr 10 (173) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: