Palazzani prezentuje swoje nowości na targach w Szwecji

Ocena: 5
3154

NordBygg, wystawa odbywająca się w Sztokholmie, w końcu powróciła od 26 do 29 kwietnia 2022 r. Nordbygg to największe w europie północnej miejsce spotkań branży budowlanej i nieruchomości. 


 

 

Wydarzenie, odbywające się co dwa lata, przyciąga około 50 000 odwiedzających z branży budowlanej do Szwecji, Skandynawii, krajów bałtyckich i reszty Europy. W ostatnich latach międzynarodowa reputacja Nordbygg wzrosła, liczba zagranicznych odwiedzających podwoiła się, a odsetek zagranicznych wystawców stale wzrastał: centrum wystawiennicze w tym roku obejmowało 40 tysięcy metrów kwadratowych, trzy pawilony i ponad 900 wystawców z całej Skandynawii.

Palazzani Industrie S.p.A. było obecne, dzięki ScandKran, swojemu nowemu dealerowi w Szwecji, z jedną platformą Palazzani Palift TZX 225, super lekkimi podnośnikami z aluminiowym wysięgnikiem przegubowym. Kompaktowa i lekka maszyna jest łatwa do transportu z przyczepą, która może być holowana przez Pickupa lub SUV-a. Platforma została pokazana w wersji standardowej wyposażonej w silnik wysokoprężny Bi-energy i silnik elektryczny 220 V. Może pracować na wysokości 22,5 metra, z wysięgiem 10,25 metra i pojemnością 200 kg.

Pierre Brixborn, Kierownik Sprzedaży wspierany przez Roberto Parma, Business Development Manager i Serenę Mingardi, kierownika ds. sprzedaży zagranicznej i włoskiej w Palazzani Industrie, zaprezentował i zilustrował nową maszynę wszystkim odwiedzającym stoisko.


Była to świetna okazja dla Palazzani do interakcji z rynkiem szwedzkim. Z biegiem lat ewolucja rynku, a także rozwój technologiczny i innowacyjny sprawiły, że zapotrzebowanie na podnośniki Spider Lifts wzrosło, ponieważ są to bardzo wszechstronne maszyny do stosowania w wielu zastosowaniach.
"Cieszę się, że obecność naszej marki na rynku szwedzkim jest teraz zapewniona dzięki tej współpracy, która zapowiada się bardzo opłacalnie dla obu firm", mówi Roberto Parma.

Właściciel ScandKran, pan Jonathan Mansson, podziękował Palazzani Industrie za wsparcie techniczne i handlowe oraz za pomoc podczas targów.
"Wierzymy, że te targi dały doskonałą okazję do wyeksponowania naszych produktów na tym interesującym rynku i okazję do rozpoczęcia w najlepszym razie współpracy ze ScandKran", mówi Serena Mingardi.

 

 

Źródło: Palazzani Industrie S.p.A.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ