Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Nowy osprzęt - dobra inwestycja

Ocena: 0
2248
 Firma OMB z siedzibą w Suchym Lesie pod Poznaniem od ponad dwóch lat z powodzeniem zajmuje się sprzedażą dodatkowego osprzętu do maszyn budowlanych zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Jest  przedstawicielem na rynku polskim m.in.: General Breaker, Romea, Socomec.

W ciągłej ofercie OMB znajduje się duży wybór łyżek
Fot. OMB

Oferowane osprzęty cieszą się dużym zainteresowaniem, postrzegane są jako urządzenia niezawodne, wydajne i przyjazne dla środowiska. W bogatej ofercie firmy można znaleźć m.in.:
  • łyżki – standardowe kopiące, skarpowe, trapezowe, ładowarkowe ogólnego zastosowania, wysokiego wysypu, przesiewające;
  • szybkozłącza mechaniczne oraz hydrauliczne do koparek i ładowarek;
  • dodatkowe wydłużane ramiona do koparek;
  • młoty hydrauliczne oraz sprzęt wyburzeniowy do maszyn o masie od 1 do 50 t;
  • wibromłoty;
  • płyty wibracyjne do koparek;
  • szczypce do selekcjonowania do koparek o masie od 3,5 do 20 t;
  • oleje biodegradowalne szwajcarskiego producenta Panolin.


Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza „lekkie młoty”
Fot. OMB

Oprócz „popularnego” osprzętu, w ofercie OMB znajduje się także szeroka gama chwytaków obejmująca zarówno małe chwytaki do koparkoładowarek jak i duże do koparek kołowych, i gąsienicowych, małych i dużych ładowarek kołowych, dźwigów typu HDS oraz sprzętu rolniczego. W zależności od potrzeb firma może zaoferować chwytaki zarówno do prac budowlanych (np. kopania studni), przeładunku materiałów sypkich, sortowania przy procesach rozbiórkowych, jak też przy przeładunku złomu.

Kolejną ciekawą propozycją są zamiatarki niemieckiego producenta Bema, wyróżniające się solidną konstrukcją, funkcjonalnością, łatwą obsługą i przemyślaną techniką. Zamiatarki mogą znaleźć zastosowanie w rozmaitych dziedzinach gospodarki: rolnictwie, budownictwie, przemyśle. W ofercie znajdują się doczepiane zamiatarki o szerokim zakresie zastosowania i niemal dla każdego pojazdu jezdnego.

Niewątpliwą nowością w ofercie OMB, cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem, są oryginalne części Caterpillar do wszystkich maszyn tego producenta.


Jedną z nowości, która trafiła do oferty w 2010 roku są wibromłoty do koparek o masie 25–35 t
Fot. OMB

OMB dysponuje również własnym serwisem wyjazdowym umożliwiającym szybką reakcję na wezwania w całym kraju. Oprócz tradycyjnych napraw gwarancyjnych oferuje także montaż linii hydraulicznych, napełnianie gazem młotów hydraulicznych, tulejowanie ramion, wysięgników, uchwytów łyżek, młotów i innego osprzętu.

Firma jest więcej niż tylko dostawcą osprzętu do maszyn budowlanych. Szerokie zaplecze części zamiennych, pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowość pracowników, którzy są specjalistami w swojej branży, jest gwarancją dla użytkowników, że zakupiony w OMB osprzęt, pozwoli na obniżenie kosztów i uzyskanie wysokiej wydajności pracy.

Źródło: Forum Budowlane, nr 12 (175) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: