Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Myjki ciśnieniowe Pezal

Ocena: 0
2690
Utrzymanie czystości pojazdów, maszyn, placu i pomieszczeń magazynowych jest niezwykle istotnym elementem procesu budowlanego. Zadbane i czyste maszyny dają gwarancję bezawaryjnej pracy, a czysty plac przyczynia się do poprawy wizerunku wykonawcy. Najbardziej pomocne i skuteczne w utrzymaniu czystości są myjki wysokociśnieniowe.
Myjka ciśnieniowa Pezal KMC210A z silnikiem benzynowym
Fot. Pezal


Firma Pezal ma w ofercie kilkanaście modeli myjek ciśnieniowych napędzanych silnikami benzynowymi (np. PMC193A-PG200) oraz silnikami diesla (np. PMC248C-KW186FE).

Użytkownicy tych urządzeń chwalą je za wygodne rozwiązania oraz ergonomiczną konstrukcję. Myjki mają wszechstronne zastosowanie dzięki możliwości użycia pięciu wymiennych dysz. Prosta konstrukcja dysz sprawia, że montuje się je niezwykle szybko. Lanca jest częścią stałą – wymieniana jest tylko sama końcówka dyszy, którą zamyka solidny i łatwy w obsłudze zatrzask. Regulacja ciśnienia odbywa się za pomocą zaworu znajdującego się bezpośrednio na pompie.

Praktycznym i cenionym rozwiązaniem jest również specjalny zawór, którego zadaniem jest niedopuszczenie detergentu do pompy. W ten sposób zabezpiecza ją przed szybszym zużyciem lub ewentualnym zniszczeniem.


Myjka Pezal KMC230A napędzana silnikiem diesla
Fot. Pezal


Po zastosowaniu specjalnego węża ze ssakiem, do zasilania myjek może być wykorzystywana woda nie tylko z wodociągów, ale również z innych źródeł, np. zbiorników stałych.

Myjki ciśnieniowe z oferty Pezal przeznaczone są do stosowania w wielu gałęziach gospodarki – przemyśle, budownictwie, motoryzacji, gospodarce komunalnej. Czyszczenie elewacji, mostów, znaków drogowych, wiat przystankowych, placów i oczywiście maszyn budowlanych, to tylko wybrane przykłady użycia tych urządzeń.


Forum Budowlane, nr 6 (193) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: