Hiab wprowadza na rynek dźwig EFFER 1000

Ocena: 5
1449

Hiab EFFER 1000 jest pierwszym dźwigiem ładowarkowym 90 tm, który oferuje dziewięcioczęściową konstrukcję wysięgnika z sześcioma rozszerzeniami i zapewnia udźwig 2300 kg przy maksymalnym zasięgu 26 m i maksymalnej ładowności 5800 kg przy 23 m zasięgu. Żuraw waży tylko 9500 kg, ale zapewnia wydajność większych dźwigów, co zmniejsza emisję spalin i koszty posiadania.

 

 

Jego wydajność i rozmiar sprawiają, że idealnie nadaje się do pracy w obszarach zurbanizowanych z wysokimi budynkami, gdzie może pracować z dużymi obciążeniami na wysokich wysokościach, ponieważ nie musi być zainstalowany na większych ciężarówkach. Żuraw został zaprojektowany w oparciu o opinie klientów EFFER z branży budowlanej oraz branży wynajmu i serwisu, którzy chcieli, aby dźwig dostarczał duże ładunki na dużej wysokości.

"Wysłuchaliśmy naszych klientów i stworzyliśmy żuraw ładowarkowy EFFER, który zapewnia najlepszą wydajność pionową w swojej klasie. Ta elastyczność pozwala im pracować w ciasnych przestrzeniach miejskich i zaoszczędzić na kosztach", mówi Marcel Boxem, dyrektor Gobal Product Management, Hiab.

Kluczem do pionowej wydajności żurawia ładowarki jest kształt wysięgnika dekagonalnego V10-Force, który zapewnia wytrzymałość potrzebną do podparcia najcięższych obciążeń przy jednoczesnym zmniejszeniu ruchów oscylacji bocznych do minimum i zwiększeniu ogólnej precyzji.

 

 

Żuraw jest wyposażony w system sterowania EFFER Progress 2.0, który umożliwia podłączone rozwiązania cyfrowe, dzięki czemu właściciele i menedżerowie floty mogą pobierać dane o pracy i wydajności dźwigu, aby ułatwić planowanie konserwacji i wydłużyć czasu pracy. Za pomocą zdalnej diagnostyki żuraw może być sprawdzany lub odbierać aktualizacje oprogramowania bez konieczności odwiedzania centrum serwisowego. Pozwala to również właścicielom monitorować stan dźwigów i cykli roboczych, aby wydajniej zarządzać swoją flotą.

Progress 2.0 jest zgodny z normą CE i zapewnia wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak funkcje wsparcia i czujniki, które pomagają operatorom w cyklach roboczych, unikając nadmiernego ryzyka obciążenia i interwencji odcinających.

 

Źródło: Hiab

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ