GOODYEAR wprowadza nową oponę przemysłową RH-4A+

Ocena: 5
2784

Goodyear ogłasza rozszerzenie linii produktów do transportu górniczego poza drogami publicznymi o nową oponę RH-4A+, zaprojektowaną w celu obniżenia kosztów operacyjnych i zwiększenia wydajności na twardych, skalnych podłożach. Oponę charakteryzuje bardzo głęboki bieżnik klasy E-4+, bardziej otwarty wzór i zoptymalizowany nacisk na powierzchnię styku z podłożem, co zapewnia długie godziny pracy.

 

 

 

 Dostępna już teraz opona Goodyear RH-4A+ jest ważnym uzupełnieniem systemu Goodyear Trusted Solution, obejmującego sprawdzone produkty, niezawodne usługi i narzędzia do zarządzania flotą, dostarczane przez globalną sieć. 

Nowa opona Goodyear RH-4A+ do transportu górniczego pomaga operatorom zwiększyć wydajność przy obniżonych kosztach, oferując następujące korzyści i funkcje: 

  • Większa wytrzymałość ściany bocznej i stabilność poprzeczna dzięki nowej technologii Goodyear Durawall Technology®, szerszemu profilowi stopki i większej szerokości krawędzi. 
  • Dłuższy okres eksploatacji i lepsza ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi dzięki bardziej otwartemu wzorowi bieżnika oraz jego głębokiej rzeźbie spełniającej normę E-4+. 
  • Niższe temperatury robocze dzięki nacięciom osiowym bieżnika, w poszczególnych jego sekcjach, a także nacięciom barkowo-bocznym. 

 

Wyniki terenowe uzyskane od globalnych klientów z branży górniczej pokazały, że RH-4A+ zapewnia do 12% więcej godzin pracy niż RM-4B+*. 

„Niskie koszty operacyjne to ważny wymóg dla operatorów kopalń” – powiedział Eric Matson, Globalny Kierownik Działu Inżynierii Terenowej OTR. „Klienci oczekują również innych korzyści związanych z wydajnością, takich jak bieżnik i osnowa, które razem zapewniają długi okres eksploatacji, odporność na uszkodzenia mechaniczne i doskonałą trakcję na trudnych, twardych, skalnych podłożach. Nowa RH-4A+ zapewnia te korzyści, pomagając flotom górniczym zoptymalizować wydajność i obniżyć koszty operacyjne.” 

RH-4A+ jest obecnie dostępna w rozmiarach 59/80R63, 46/90R57 i 27.00R49 za pośrednictwem globalnej sieci autoryzowanych dealerów OTR Goodyear. Jest dostępna w niestandardowych konstrukcjach karkasu i ze specjalnymi mieszankami bieżnika Goodyear, spełniającymi indywidualne potrzeby klienta. 

„Uzupełnieniem RH-4A+ jest oprogramowanie Goodyear do monitorowania parametrów eksploatacyjnych opon EMTrack, które umożliwia operatorom śledzenie ich właściwości w celu zmniejszenia kosztów eksploatacji” – mówi Matson. „Dzięki systemowi EMTrack operatorzy górniczy mogą śledzić parametry eksploatacyjne swoich opon, w tym nowej RH-4A+, co pomaga określić czas rotacji i wymiany oraz wspiera zarządzanie zapasami”.

 

Źródło: Informacja prasowa Goodyear

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ