Dwie równiarki Case 856C poszerzyły flotę firmy budowlanej w Czechach

Ocena: 5
2010

Dwie równiarki Case 856C niedawno rozpoczęły pracę w sektorze budowlanym w Czechach. Równiarki te zostały zakupione od autoryzowanego dealera Agrotec servis s.r.o i działają w firmie budowlanej Eurovia CS, która cieszy się międzynarodowym uznaniem. 

 

 

- Tego roku zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą flotę maszyn. - Komentuje Iveta Štočková, rzecznik, kierownik ds. komunikacji i marketingu w firmie Eurovia CS. Kontynuuje: - Wśród wielu innych sprzętów, wybraliśmy zakup dwóch równiarek Case. Te maszyny natychmiast dołączyły do pozostałego sprzętu na placach budów, na terenie Czech. 

 

Historia firmy Eurovia CS sięga ponad 65 lat i jest ona największą firmą w branży w Cechach. Na rynku krajowym realizuje niemal tysiąc projektów rocznie.  

Menedżer ds. marketingu w Środkowej i Wschodniej Europie Dominik Ziemczonek, Case Construction Equipment Europe, powiedział: - Zawsze cieszymy się, gdy maszyny CASE są używane w kluczowych pracach w danym kraju. W trakcie budowy nowych sieci drogowych te równiarki będą odgrywały ważną rolę w jeszcze lepszym łączeniu społeczności w Czechach. Dodaje również: - Precyzja i wydajność modelu 856C pomaga firmom jeszcze szybciej wypełniać takie cele i pracować efektywniej.

 

Źródło: Case

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

- Reklama -


Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ