Strona główna | Techniki i technologieDrabina przegubowa Krause - wielofunkcyjność i mobilność na wysokim poziomie

Drabina przegubowa Krause - wielofunkcyjność i mobilność na wysokim poziomie

Wielokrotne składanie i rozkładanie w trakcie dnia, ciągły transport, praca w niesprzyjających warunkach, na nierównym lub grząskim podłożu - takie traktowanie z godnością zniesie tylko prawdziwy profesjonalista. Uniwersalna drabina przegubowa z serii Stabilo Professional to idealny partner dla wysokiej klasy fachowców. Co w niej jest takiego niezwykłego?

Drabina przegubowa to szczególny rodzaj sprzętu, który za swoją budowę oraz różnorodność konfiguracji doceniany jest przez fachowców wielu branż. Ta lekka konstrukcja - jak sama nazwa wskazuje - została oparta na systemie przegubów, dzięki którym możemy "łamać" drabinę uzyskując różne jej ustawienia. Największą ich ilość oferuje drabina z 3 przegubami.


Wielofunkcyjność kluczem do sukcesu

Hasło to pasuje zarówno do fachowców, jak i wykorzystywanych przez nich urządzeń oraz narzędzi. Świetny glazurnik, który potrafi poradzić sobie z położeniem instalacji elektrycznej oraz malowaniem to prawdziwy skarb. Tak jak prawdziwym skarbem dla niego będzie niezastąpiony i niezawodny pomocnik w postaci przegubowej drabiny z serii STABILO Professional. Może ona być wykorzystywana jako element przystawny (kiedy liczy się wysokość), drabina wolnostojąca (kiedy nie ma jej o co oprzeć), a nawet wygodny pomost roboczy (kiedy praca wymaga ciągłego, ale niewielkiego przemieszczania się, np. podczas malowania) oraz uchwyt dystansowy (w trudno dostępnych miejscach). Opatentowany system przegubów z lekko pracującym systemem ryglowania (SpeedMatic) zapewnia niezwykle szybką i komfortową obsługę oraz możliwość zbudowania dowolnej konstrukcji, dzięki czemu dostęp do najtrudniej położonych miejsc pracy na wysokości okaże się łatwością.


Łatwość transportu zapewniona przez lekką i składaną konstrukcję


Ciągły transport wpisany jest w pracę członków ekip remontowych i budowlanych: elektryków, malarzy, instalatorów czy glazurników. Nieodłącznym ich towarzyszem staje się więc samochód, który pomieścić ma pokaźny zestaw niezbędnych narzędzi oraz obowiązkowo drabinę, bez której niemożliwe jest prowadzenie bezpiecznych prac na wysokości. Tylko jak zrobić to zwykłą osobówką lub co najwyżej niewielkich rozmiarów autem dostawczym, którym zazwyczaj dysponują ekipy remontowe? To proste - wybierając drabinę przegubową! Gwarantująca wysokość roboczą bliską 4,5 m drabina uniwersalna KRAUSE z serii STABILO Professional, pozwala złożyć się do długości zaledwie ok. 1 m, przez co jej transport (ale i przechowywanie) nie sprawia żadnych problemów. Jeśli dodamy do tego wyjątkowo niską wagę urządzenia, dostajemy produkt odpowiadający na potrzeby najbardziej wymagającego profesjonalisty.

Stabilność wpisana w nazwę

Zadania stawiane przed wykonawcami robót budowlanych, elektrycznych czy instalatorskich nierzadko wymagają od nich wyjątkowej zręczności i akrobatycznych wręcz umiejętności. Dotrzymać kroku mogą im tylko wyjątkowo bezpieczne i wytrzymałe urządzenia przeznaczone do prac na wysokości. Drabinę przegubową KRAUSE z linii STABILO wyróżniają dwa szerokie stabilizatory z antypoślizgowymi stopkami (SafetyCap) oraz antypoślizgowe, profilowane ze wszystkich stron szczeble o głębokości 30 mm są gwarancją stabilności drabiny, a tym samym bezpieczeństwa dla użytkownika. Niezawodną konstrukcję uzupełniają podłużnice z tłoczonego aluminium ze wzmocnieniem krawędzi.

Rynek firm remontowych i wykończeniowych jest niezwykle konkurencyjny, dlatego warto postawić na profesjonalistów nie tylko w zakresie wykonywanych prac, ale i sprzętu.

Źródło i zdjęcie: Krause

CZYTAJ WIĘCEJ

KRAUSE prezentuje drabinę jezdną do obsługi wielkogabarytowych pojazdów
Krause prezentuje przystawne drabiny rozsuwane dla profesjonalisty i majsterkowicza
Prestiżowe wyróżnienie dla drabiny KRAUSE TeleVario
Drabiny pionowe Krause z innowacyjnym systemem mocowań IsoMont
Firma Krause zostaje członkiem Polskiej Izby Gospodarczej RusztowańDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Premiery "Na poziome 308"

Dziesiątki maszyn i setki zaproszonych gości – tak wyglądało tegoroczne spotkanie „Na poziomie 308”, które odbyło się 7 września w kopalni Piława Górna. Była to już druga edycja imprezy, pierwsza miała miejsce w 2015 roku. Organizatorami są Volvo Maszyny Budowlane Polska, Powerstone oraz Polskie Górnictwo Skalne. Przy tej okazji zaprezentowano również kilka nowości. Czytaj dalej
POLECAMY