Wyniki Unidevelopment SA, spółki deweloperskiej należącej do Grupy Unibep

Ocena: 5
1584

W kwietniu 2021 roku upłynęło 13 lat od rozpoczęcia działalności Unidevelopment SA. W ciągu ostatniej dekady spółka ugruntowała pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego. Unidevelopment SA, która należy do Grupy UNIBEP SA, z każdym rokiem konsekwentnie rozwijała się realizując nowe projekty.

 

 

Od 2008 roku firma jest obecna w Warszawie, od 2012 roku w Poznaniu, a od 2016 roku także w Radomiu. Firma zrealizowała już łącznie 31 inwestycji, w których oddała do użytku ponad 4062 mieszkania, domy jednorodzinne oraz 122 lokali usługowych. Ich całkowita powierzchnia to ponad 247.000 metrów kwadratowych. A w przygotowaniu mamy kolejne ciekawe projekty.

Monday Development sp. z o.o. to firma deweloperska będąca częścią Grupy Unidevelopment, obecna na poznańskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1150 mieszkań oraz 4 tys m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Marka Monday Development szczególnie kojarzona jest z ciekawą architekturą oraz wysoką jakością wykonania. 

 

788 – tyle umów deweloperskich podpisała Unidevelopment SA, spółka z Grupy Unibep, w ciągu trzech kwartałów 2021 r. To o ponad 50 proc. więcej w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

21 października Unibep SA opublikowała raport giełdowy poświęcony wynikom Unidevelopment SA.  „Sprzedaż Grupy w III kwartale 2021 roku wyniosła 221 lokali, z czego 63 lokale w ramach wspólnych przedsięwzięć deweloperskich z podmiotami zewnętrznymi. Tym samym liczba umów w stosunku do analogicznego kwartału 2020 roku (158 lokali) wzrosła o 40%” – czytamy w raporcie. „Bardzo dobry wynik sprzedaży mieszkań w III kwartale 2021 roku jest efektem rosnącego popytu na mieszkania oraz bogatej oferty mieszkaniowej Grupy. Liczba sprzedanych mieszkań jest zgodna z harmonogramem założonym przez Grupę” – podał zarząd Unibep SA.

 

Źródło: Unibep

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ