Serwis opon wielkogabarytowych

Ocena: 0
2150
Na rynku jest niewiele firm, które świadczą usługi w zakresie kompleksowego serwisu opon wielkogabarytowych. Jedną z nich jest Mobi Gum ze Strzegomia. Zajmuje się sprzedażą opon OTR i ich naprawą w miejscu eksploatacji. Proponuje także wypełnianie opon elastomerem oraz solanką.

Fot. Mobi Gum

Oferta Mobi Gum obejmuje demontaż i montaż kół, opon wielkogabarytowych u klienta. Usługi świadczone są przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu. Naprawy opon dokonywane są w technologii na gorąco, przy użyciu najnowszych światowych metod: Tap-Rap, Tip-Top, Maruni, Rena Yama. Mobi Gum prowadzi również monitoring opon u użytkowników.

Planowane lub poważniejsze naprawy, które wymagają więcej czasu są wykonywane w warsztacie stacjonarnym. Na czas usunięcia usterek, klient otrzymuje oponę zastępczą po to aby jego maszyna mogła dalej pracować bez jakichkolwiek przeszkód. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Posiada mobilne serwisy, wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Samochody serwisowe posiadają blokady mostów, dzięki czemu serwisanci mogą bez przeszkód dotrzeć na miejsce awarii. Wyposażenie warsztatowe aut zostało dobrane według koncepcji Mobi Gum, wypracowanej podczas wieloletniej praktyki.


Mobi Gum zajmuje się sprzedażą nowych opon wielkogabarytowych oraz ich montażem w miejscu pracy maszyny
Fot. Mobi GumSerwisant przygotowuje felgę wozidła do nałożenia nowej opony
Fot. Mobi Gum


A oto końcowy efekt pracy serwisanta Mobi Gum

Fot. Mobi Gum

Każdej przekazanej w ręce Mobi Gum oponie poświęcana jest odpowiednia ilość uwagi oraz czasu. Pracownicy oceniają rodzaj i wielkość uszkodzeń. Dokonują wyceny danej naprawy, ale także określają czy będzie ona bezpieczna dla dalszej eksploatacji maszyny, a przede wszystkim jej operatora.

Firma, wykorzystując zdobyte wieloletnie doświadczenie, pomaga w doborze opon, które będą odpowiednie dla warunków, w których pracuje ich sprzęt. Oczywiście Mobi Gum dysponuje szeroką ofertą opon nowych, używanych oraz bieżnikowanych i specjalistycznych do koparek, ładowarek czy wozideł.

Firma poleca zwłaszcza opony bieżnikowane. Bieżnikowanie to technologia pozwalająca na odzyskanie pierwotnych własności opony poprzez nałożenie nowego bieżnika w miejsce zużytego. Przy obecnej technologii i wiedzy z zakresu wulkanizacji, Mobi Gum może oferować opony bieżnikowane jako produkt wysokiej jakości. Opony takie są równie wydajne jak nowe natomiast ich koszt jest o 30% niższy. Jedno jest pewne, taki sposób wydłużenia żywotności opony i jej ponowne wprowadzenie do obiegu jest z korzyścią dla środowiska naturalnego.

Forum Budowlane, nr 12 (198) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

- Reklama -


Najczęściej czytane

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ