Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Podesty od Wolfa

Ocena: 0
2497
Wolf Podesty Ruchome Sp. z o.o. zajmuje się wynajmem, sprzedażą i kupnem zarówno nowych, jak i używanych podnośników oraz maszyn budowlanych. Swoją działalnością obejmuje teren całego kraju.

Fot. Wolf Podesty Ruchome

Poprzez ciągłe inwestycje w park maszyn, Wolf Podesty Ruchome może zagwarantować odbiorcom z każdej branży możliwość wypożyczenia wysokiej jakości podestów ruchomych, podnośników oraz maszyn budowlanych. Działalność firmy wykracza poza wypożyczanie sprzętu. Zajmuje się ona również sprzedażą i kupnem nowych, jak i używanych podnośników oraz maszyn budowlanych.

Park maszyn na wynajem jest tak konstruowany, by każdy mógł w nim znaleźć i wypożyczyć odpowiedni dla siebie podest ruchomy, podnośnik, czy inną maszynę budowlaną. W asortymencie znajdują się: podnośniki na samochodach, platformy ruchome, podnośniki gąsienicowe, sztaplarki, sztaplarki teleskopowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki na przyczepach, podnośniki masztowe, jak i różne podnośniki specjalistyczne. Do wynajęcia są także: minikoparki, koparki kompaktowe, ładowarki kołowe, kompaktowe ładowarki kołowe, walce, zagęszczarki, a także kontenery magazynowe.

Asortyment jest na tyle szeroki, że zarówno firmy zajmujące się np. architekturą krajobrazu mogą wybrać dla siebie odpowiednie podnośniki samochodowe, gąsienicowe lub na przyczepach, jak również firmy zajmujące się montażem hal i konstrukcji stalowych – wypożyczyć odpowiednie do prowadzonego zakresu robót podnośniki teleskopowe i nożycowe.

Wybór maszyn używanych, przeznaczonych do sprzedaży, jest równie duży. Przed każdą sprzedażą maszyny są serwisowane i kontrolowane przez fachowców firmy Wolf.

Możliwy jest wynajem długoterminowy na specjalnych warunkach. Oferty są dopasowane do klienta
i – jak zapewnia firma – „nie do odrzucenia”.

Wolf Podesty Ruchome zapewnia transport oferowanych maszyn i urządzeń na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, a mobilny serwis gwarantuje usunięcie ewentualnych awarii w możliwie najkrótszym czasie.

Źródło: Forum Budowlane, nr 4 (167) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: