Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Kompleksowa oferta nie tylko dla tynkarzy

Ocena: 0
2363
W firmie BMB – Technologie, tynkarze, malarze i posadzkarze znajdą wszystko, co jest im potrzebne do pracy. Począwszy od maszyn, przez drobne narzędzia, a skończywszy na materiałach i serwisie.


Dużą popularnością, głównie ze względu na doskonałe parametry techniczne, cieszą się agregaty Kaleta
Fot. Forum Budowlane


Czy tak jest w istocie? Postanowiliśmy sprawdzić to osobiście. Z trafieniem do firmy, zlokalizowanej przy ul. Jagiellońskiej 67 A w Warszawie nie mieliśmy najmniejszego problemu. Należy tylko dokładnie stosować się do szczegółowych wskazówek zawartych na stronie internetowej BMB – Technologie.

Oficjalnie firma rozpoczęła działalność w marcu 2009 roku. Jest więc stosunkowo młoda, ale prężenie działa i wykazuje tendencję wzrostową pod względem przychodów ze sprzedaży. Obecnie pracują w niej 4 osoby. Właścicielem jest Grzegorz Bereś, związany z branżą od blisko 12 lat. Doświadczenie zdobywał m.in. w znanych firmach produkujących i dystrybuujących sprzęt dla tynkarzy.
Salon sprzedaży i serwis BMB – Technologie zajmuje 250 m kw. Do firmy należy również plac o powierzchni 400 m kw. Całość dzierżawiona jest od FSO Żerań. Zakupów można dokonywać w dni robocze od godziny 8 do 17, a także on-line przez Internet.

Lista propozycji BMB – Technologie obejmuje nowoczesne rozwiązania przydatne w branży budowlanej, a zwłaszcza: agregaty tynkarskie, agregaty malarskie, agregaty do gładzi i do szpachli, zacieraczki do tynków, posadzek i gładzi, materiały do wykonywania prac tynkarskich, malarskich i posadzkarskich. Są to wyroby takich producentów, jak: Kaleta, m-tec, Kreber, Titan, Speeflo, Brinkmann, Putzmeister, BMS. Urządzenia te są również oferowane na zasadzie wynajmu.


Oferta urządzeń Titan w salonie sprzedaży BMB – Technologie
Fot. Forum Budowlane


Firma stara się, aby w salonie oferta była większa niż w sklepie internetowym. Wszystkie urządzenia dostępne są w ciągłej sprzedaży. Na początku grudnia, w czasie naszej wizyty, na stanie znajdowało się ok. 20 sztuk nowych maszyn. W sezonie stan magazynowy jest dużo większy. Oczywiście BMB – Technologie oferuje całą gamę drobnych narzędzi i materiałów dla tynkarzy i posadzkarzy, a także części zamienne i akcesoria do sprzedawanych maszyn. Dostępne są na miejscu od ręki.

Oferta BMB – Technologie jest stale powiększana i uzupełniana. Wśród ostatnich nowości, na które zwrócił uwagę Grzegorz Bereś, znalazł się agregat szpachlarski Titan TextureSpray 430. Może być wykorzystywany do nanoszenia materiałów strukturalnych i powłok dekoracyjnych, zarówno wewnątrz jak na zewnątrz obiektów.


Firma oferuje również niezbędne części zamienne do sprzedawanych maszyn
Fot. Forum Budowlane


W 2011 roku oferta BMB – Technologie ma zostać poszerzona o nową branżę. Także na stronie internetowej spodziewane są zmiany. Od stycznia opisy urządzeń będą sukcesywnie uzupełniane o krótkie filmy, prezentujące możliwości i sposób obsługi. W najbliższym czasie ma zostać uruchomiana możliwość zapłaty kartą kredytową oraz e-kredyt.

Szeroka i ciągle pogłębiana wiedza, pozwala firmie prowadzić również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Przy czym serwis dokonuje napraw nie tylko sprzętów znajdujących się w ofercie. Z usług serwisu korzystają m.in. firmy wykonujące prace na budowie Stadionu Narodowego, a także przedsiębiorstwa z terenu całej Polski.


Agregat tynkarski m-tec w serwisie BMB – Technologie
Fot. Forum Budowlane


BMB – Technologie zapewnia także pomoc w doborze właściwego urządzenia. Wsparcie techniczne gwarantuje zespół doradców technicznych, mających bogatą wiedzę fachową oraz wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży budowlanej.

Źródło: Forum Budowlane, nr 12 (175) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: